Новини сторінка 385

Діалог з депутатами Славутської районної ради

Діалог з депутатами Славутської районної ради

В рамках підготовки до консультативного референдуму щодо добудови 3-го та 4-го енергоблоків ХАЕС генеральний директор Хмельницької АЕС, депутат обласної ради Микола Сергійович Панащенко зустрівся з депутатами Славутської районної ради, сільськими головами району, керівниками установ Славутчини, громад¬ськістю.

0 2589 Читати далі+

Очима японських журналістів

Очима японських журналістів

Японський журнал, який видається тиражем 460 000 екземплярів, на ХАЕС представили журналіст Мацуо Хідеске і фотокореспондент Ямамото Шігекі. До складу іноземної делегації також увійшов представник Токійської ядерної компанії Акіра Йошімура.

0 2794 Читати далі+

«Нам в Україні, друже, пощастило жити»

В урочистостях з нагоди святкування Дня Державного Прапора України, які відбулися в Хмельницькому минулої неділі, взяли участь представники атомної електростанції та міста Нетішин.

0 3287 Читати далі+

Прем’єр-міністр відреагувала миттєво

У доповідній записці керівника групи радників прем’єр-міністра України Віталія Гайдука на ім’я голови уряду Юлії Тимошенко, датованій 11 серпня поточного року, йшлося про необхідність негайного вжиття комплексу заходів для вирі­шення проблем в енергетичній галузі

0 2295 Читати далі+

Йти, їхати, боротись

Йти, їхати, боротись

На честь 64 річниці Великої Перемоги з Києва до Нетішина протягом доби дістався на велосипеді майстер гідро­технічного цеху Хмельницької АЕС В`ячеслав Поліщук. «Це данина шани усім, хто відстояв незалежність країни, хто

0 2774 Читати далі+

Перспектива