Проведено семінар з питань організації та проведення просвітницької роботи з населенням зони спостереження АЕС
08.05.2015

Проведено семінар з питань організації та проведення просвітницької роботи з населенням зони спостереження АЕС
На Хмельницькій АЕС відбувся виїзний навчально-методичний семінар з питань організації та проведення просвітницької роботи з населенням, що проживає в зоні спостереження АЕС. У заході взяли участь начальники секторів радіаційного, хімічного та медикобіологічного захисту, головні спеціалісти управлінь з організації заходів цивільного захисту, начальники відділів зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю територіальних органів державних служб України з надзвичайних ситуацій у Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Рівненській, Хмельницькій та Херсонській областях.
Учасників семінару привітав генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко. Він розповів про основні заходи з підвищення безпеки, що впроваджені і реалізуються на атомній електростанції.
На важливості подальших перспектив Хмельницької АЕС для розвитку регіону акцентували увагу у своїх виступах міський голова Славути Василь Сидор та секретар Нетішинської міської ради Олександр Марчук. Після плідної роботи у навчально-тренувальному центрі ВП ХАЕС учасники семінару відвідали проммайданчик АЕС, протирадіаційне укриття, зовнішній кризовий центр, познайомилися з роботою та перспективами атомного об'єкта. У інформаційному центрі Хмельницької АЕС з учасниками семінару поділилися досвідом проведення подібної роботи.
Під час зустрічі гості обговорювали проблемні питання, набували нових знань. Конструктивний діалог між усіма учасниками заходу став доказом високого коефіцієнта продуктивності навчального семінару.
Коментарі
Завантажуємо коментарі...