Перспектива лого

Правила сайту


Відповідно до статті 633 Громадянського Кодексу України (ГК України) ця Угода є публічним договором та у випадку прийняття (акцепту) викладених нижче умов будь-яка дієздатна фізична або юридична особа (надалі Користувач ) зобов'язується виконувати умови цієї Угоди.

1.     Загальні Правила сайту
1.1. Дані правила є загальними для всіх учасників і обов'язкові для виконання як учасниками, так і Адміністрацією сайту.
1.2. Адміністрація зобов'язана слідкувати за дотриманням цих правил і припиняти їх порушення.
1.3. Користувач особисто відповідальний за інформацію, яку залишає в повідомленнях і у своєму профілі.
1.4. Адміністрація сайту зобов'язується не публікувати приватну інформацію учасника, що міститься в його особистому профілі. У той же час, у разі порушення учасником Правил даного сайту і/або чинного законодавства України, Адміністрація залишає за собою право розкрити приватну інформацію порушника силовим відомствам.
1.5. Копіювання інформації з даного ресурсу допускається тільки з посиланням на джерело.
1.6. Адміністрація сайту вправі видалити або заблокувати логін учасника сайту, який порушує дані правила.
1.7.  При цитуванні будь-яких матеріалів Користувач забов’язаний вказувати джерело.
   
2. Забороняється:
2.1. Публікувати повідомлення, які суперечать законодавству України.
2.2. Поширювати завідомо неправдиву, наклепницьку інформацію.
2.3. Публікувати повідомлення, оголошення  і файли, що містять не нормативну лексику і порушують норми моралі, пропагують насильство і порушують права громадян.
2.4. Ображати і принижувати користувачів сайту, їх рідних або близьких, їх думки, погляди на життя, віросповідання, національну, расову, релігійну або політичну приналежність.
2.5. Провокації, екстремістські заяви, а також висловлювання, покликані принизити або образити групи людей чи окремих осіб, грубі, нецензурні вирази, як в явному, так і неявному вигляді, а також провокація подібних висловів і будь-який перехід на особистості.
2.6. Повідомлення, покликані навмисно ввести користувачів в оману або завдати їм шкоди.
2.7. Публікувати повідомлення, що носять рекламний або комерційний характер, за винятком розділів в яких це дозволено.
2.8. Використовувати при написанні повідомлень трансліт.
2.9. Створювати тему або повідомлення великими літерами (за винятком скорочень або найменування компаній, торговельних марок, товарів, і іншого, тобто всього того, що традиційно пишеться у верхньому регістрі).
2.10. Поширювати відомості про приватне життя інших учасників сайту без їх на те відома і згоди.
2.11. Публікувати на сайті будь-які потенційно шкідливі коди та/або прямі посилання на ресурси, що містять такий код.
2.12. Публікувати одне і те ж або схоже повідомлення в декількох примірниках.
2.13. Публікувати повідомлення, що кваліфікуються як "спам", "флуд", "піраміди", тощо.
2.14. Видавати себе за інших учасників сайту
2.15. Залишати коментарі, що не відносяться безпосередньо до опублікованого матеріалу.
2.16. Розміщувати не змістовні повідомлення.
   
3. Правила розміщення оголошень на дошці безкоштовних оголошень
3.1. Розміщення оголошення на дошці оголошень є безкоштовним.
3.2. Оголошення мають відповідати вимогам чинного законодавства та не містити інформації про:
3.2.1. операції з цінними паперами, валютою, наркотиками, культурними та історичними цінностями, неліцензованим ПЗ, людьми та їх органами, продаж і купівля документів тощо;
3.2.2. пропаганду насилля, порнографії (в тому числі фото порнографічного характеру), дискриминації тощо;
3.2.3. інформацію, що може зашкодити інтересам та репутації третіх осіб;
3.2.4. інформацію з проханням про передоплату, про надсилання готівки в конверті, про поштову пересилку з післяплатою тощо.
3.3. Оголошення про діяльність, яка вимагає певних дозволів та ліцензій, повинні містити посилання на наявність таких. В оголошеннях про працевлаштування за кордоном потрібно вказувати такі ліцензійні дані: номер, дату видачі, назву органу ліцензування, назву фірми або фізичної особи, на яку видано ліцензію та адресу, за якою, згідно ліцензії, проводиться дана діяльність.
3.4. Обмеження публікації оголошень:
3.4.1. Не приймаються оголошення про продаж вогнепальної зброї та боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної та газової зброї.
3.4.2. Види господарської діяльності, які підлягають ОБОВ’ЯЗКОВОМУ ліцензуванню (згідно статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності").
3.4.3. Не приймаються оголошення від приватних осіб про продаж лікарських засобів, товарів побутової хімії, хімічних речовин, нафтопродуктів у каністрах та іншій тарі.
3.5. Забороняється:
3.5.1. Розміщення копій оголошення в декількох категоріях сайту. Одне оголошення може бути опубліковано на сайті тільки один раз в одній категорії.
3.5.2. Розміщення оголошень у невідповідних категоріях. Виберіть категорію, яка підходить для Вашого оголошення.
3.5.3. Публікація одного й того ж оголошення частіше ніж раз на тиждень.
3.5.4. Публікація оголошень із зазначенням чужої контактної інформації  і/або без вказування коректної контактної інформації.
3.5.5. Оголошеня повторюваними текстовими символами (знаки оклику та питання, лінії, символи і т.д.), і виділення блоків тексту і заголовків оголошень прописними літерами.
3.5.6. Явна реклама інших веб-сайтів (в т.ч. в заголовку заборонено вказувати URL сайту), html коду в тексті оголошення, вставляти в оголошення мета-теги.
3.5.7 Давати посилання на інший сайт з повною версією оголошення. Повна інформація оголошення повинна бути розміщена на цьому сайті.
3.5.8. Приєднувати до оголошення фото або ілюстрацію, що не відповідає змісту оголошення.
3.5.9. Розміщення оголошень, що містять в першому рядку слова Акція, Розпродаж, Спеціальна пропозиція, Унікальні ціни, Суперпропозиція, Увага, New та інші маркетингові мовні звороти, призначені для залучення уваги користувачів до оголошення в загальному списку. Якщо це не передбачено розділом сайту, або не узгоджено з адміністрацією.
3.5.10. Оголошення з різними заголовками і текстом, що описують один і той же товар/послугу.
3.6. Забороняються оголошення комерційного або рекламного змісту:
3.6.1. Систематична реалізація товарів, надання послуг з метою отримання прибутку (окрім репетиторства).
3.6.2. Інформація від фізичних та юридичних осіб, що стосується їх підприємницької діяльності (торгівля, виробництво, послуги). Окрім зазначеного для цього розділу.
3.6.3. Здача в найм житла подобово, потижнево.
3.6.4. Надання роботи та пошук роботи із власними засобами виробництва (автомобілем, технікою, обладнанням тощо).
3.6.5. Містять рекламу товарів або послуг, окремого бізнесу або стосуються окремої особи.
3.6.6. Фотографії, малюнки з рекламними проспектами, з логотипами, брендами або назвами комерційних суб’єктів.
3.6.7. Містять більше одного пункту пропозиції послуги чи товару, або оголошення загального характеру.
3.7. Розмір фотографії не повинен перевищувати 2 Мб.
3.8. Оголошення розміщуються на термін від 7 до 30 днів, якщо Ваше оголошення вже не актуальне, видаліть його через особистий кабінет або надішліть нам e-mail з зазначенням Вашого логіну та оголошення.
3.9. У разі порушення правил, Ваше оголошення може бути видалене, а також Вам буде закритий доступ для подальшої роботи з дошкою.
3.10. Адміністрація сайту жодним чином не несе відповідальність за послуги або товар, пропозиція яких знаходиться на даній дошці.
3.11. Адміністрація сайту залишає за собою право змінювати і видаляти будь-яке оголошення без пояснення причин.
   
4. Права Адміністрації
4.1. Редакція сайту не має можливості та повноважень перевіряти достовірність опублікованої інформації на сайті, тому всю відповідальність за інформацію в повідомлення несуть їх подавачі.
4.2. Адміністрація сайту залишає за собою право на зміни правил в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення. Незнання Правил не звільняє від відповідальності за їх порушення. Останнє слово в інтерпретації Правил стосовно до конкретного повідомлення залишається за Адміністрацією.
4.3. Адміністрація залишає за собою право редагувати або видаляти будь-які повідомлення, що не відповідають зазначеним вимогам, а при регулярному або грубому нехтуванні Правилами - блокувати користувачеві доступ до сайту.
4.4. Адміністрації залишає за собою право розміщувати інформацію від іншої особи, з її згоди.
4.5. У випадку порушення учасником сайту одного чи декількох пунктів Правил Модератор або Адміністрація має право виправити і/або видалити повідомлення порушника, вказавши в ньому причину своїх дій і свій підпис.
4.6. У разі систематичного порушення Правил і/або ігнорування попереджень, Адміністрація  має право накласти обмеження на можливості учасника у використанні сайту.
4.7. Адміністрація не несе ніякої відповідальності за інформацію, що залишається учасниками сайту в повідомленнях і своїх особистих профілях. Адміністрація не гарантує вірогідність, повноту і корисність усіх повідомлень на сайті. Всі повідомлення відображають лише думку автора і не можуть бути використані для оцінки думки всіх учасників у цілому і самої Адміністрації сайту.
Перспектива