Рукотворні перемоги
У місті Лева відбувся 3-й тур чемпіонату України серед чоловічих команд Західноукраїнської гандбольної ліги «Карпатська ліга». Наше місто, Хмельницьку АЕС, енергокомпанію, гідно представляє гандбольна команда «Енергетик-НАЕК», яка тренується під керівництвом тренера О.Г. Каспарова. В турі взяли участь 8 команд з міст центрального та західного регіонів України, зокрема, зі Львова, Ужгорода, Вінниці, Томашполя, Тернополя, Нетішина. Підсумки цього туру мають порадувати вболівальників нашої команди. З усіх зустрічей вони програли лише одну (рахунок 31:26) провідній гандбольній команді «ГК «Медве», яка є чинним чемпіоном Європи серед чоловічих гандбольних команд віком 35+. До речі, в попередньому турі, який відбувся наприкінці минулого року в Ужгороді, наші гандболісти також переможно відіграли з цими ж командами.
Взагалі, формат чемпіонату цього сезону кардинально змінено. Змагання вищої ліги мають відбуватися в трьох зонах, а саме Західноукраїнській, Східній та Північній. У листопаді минулого року виникли певні проблеми з участю нашої команди. Стосовно «проблемного» І-го туру, в іграх якого ми не виступили з об’єктивних причин, прийняте рішення про подальше перегравання, так звану віддачу боргів, в ході чемпіонату. Наступний тур чемпіонату відбудеться у Нетішині.
Галина Бабаєва