Кінець навчального року підбиває підсумки роботи не лише педагогів загальноосвітніх шкіл, але й тих, хто вкладає свій талант і душу у молодь поза обов’язковим курсом освіти. Будинок дитячої творчості, враховуючи досягнення його вихованців, можна сміливо розшифровувати як Безсумнівний добирач талантів. Безумовно достойних тріумфу. Протягом тижня вихованці цього позашкільного закладу продемонстрували таку кількість мистецьких номерів, такої професійної висоти, що іншого визначення, як «браво» годі й шукати. Приміром, спів Юрія Романіка під час звітного концерту БДТ у складних за мелодизмом творах звучав по-дорослому повноголосо, насичено, гарно. «Сини мої» у виконанні Хурсенка були колись його візитною карткою. Юрій вже сьогодні готовий підмінити відомого співака, що, на жаль, рано пішов у вічність.
А як бадьоро і соковито співала Оксана Гашева! Проникливою була Анастасія Супрун. Цих «маститих» представників БДТ гарно доповнили вихованці з пісенних гуртків В.Темної.
На суд глядачів була представлена ціла пісенно-хореографічна сценка з українського побуту, тощо.
Якщо вже зайшла мова про хореографію, то зразковий «Шарм» видав на гора низку знаних і нових танців. Принаймні, танцювальних номерів цього ансамблю вистачило на окремий концерт, який і був продемонстрований при вщерть заповненому залі Палацу культури. «Сіртакі», самба, композиції за мотивами «Юнони і Авось» та «Кабаре», і ще десятки номерів відклались у серцях глядачів.
Під час цього виступу ми побачили втілення мрії керівника «Шарму» Лариси Грищук, яка давно мріяла виховувати танцюристів з трирічного віку до випускного класу. Зокрема підготовча група демонструвала перші танцювально-гімнастичні спроби, а старша хореографічна група зачаровувала пластикою, легкістю рухів, емоційністю пересування у просторі.
За словами організаторів цих концертів, фінансова допомога Хмельницької АЕС відіграє неабияку роль у тому, щоб сценічні костюми танцюристів виглядали відповідно до малюнка і задуму танців.
Вразила масовість дійства, кількість учасників, адже у БДТ діє 27 гуртків, у яких працює понад двадцять педагогів. Весь час не полишала думка, що наявних площ для БДТ, який у підсвідомості асоціюється з «Большим драматическим театром», замало. Чим більше дітей буде зайнято співами і танцями, кроєм та шиттям, тим спокійнішим буде наше майбуття.