Стоматологічне відділення СМСЧ-4, яким опікується Павло Андрійович Форсюк, виплекало плеяду гарних фахівців, серед яких і сімейна пара Мельників. Анатолій Миколайович та Світлана Олександрівна - зубні техніки. Спільну долю торували з дитинства, адже є вихідцями села Вільшаниця Білогірського району Хмельниччини, разом навчались у одному класі, закінчили восьмирічку, а тоді роз’їхались на навчання: вона – до Житомирського, а він – до Шепетівського медичних училищ.
Світлана Олександрівна розпочала трудову діяльність у амбулаторії ХАЕС, а згодом перевелась у СМСЧ-4. Відтак чверть віку в медицині, має вищу категорію за наслідками атестації.
Не відстав від дружини і Анатолій Миколайович: він також спеціаліст з вищою категорією. Але шлях його звивистіший: спочатку Афганістан, тоді служба в пожежній частині №7 з охорони ХАЕС, а вже потім робота зубним техніком в СМСЧ-4. Отже, багато нетішинців завдячують їм гарною посмішкою. Вони виготовляють зйомні і незйомні протези, металеві, комбіновані, пластмасові коронки та мостовидні протези. Відзначимо, що в кабінеті 603 поліклініки СМСЧ-4 ціни далеко не такі кусючі, як у приватних зубних техніків. Тому тут і відвідувачів чимало.
Під рукою подружжя став на крило син Олександр, який закінчує Тернопільську медичну академію, а менший - Анатолій - перейшов у 11 клас, цьогоріч «на від-мінно» закінчив художню школу і націлився на професію дизайнера.
А взагалі, про гарну посмішку нетішинців дбають з самого початку існування СМСЧ-4 десятки стоматологів. Перший стоматологічний кабінет відкрито у 1981 році на базі лікарської амбулаторії ХАЕС - це були півтори ставки лікаря-стоматолога. Працювали П.А.Форсюк та В.І. Хотюк, у школі №1 медсестра С.М. Константінова. 1984 року відкрито кабінет ортопедичної стоматології на півставки і прийнято на роботу зубного техніка О.І. Стельмашенка. З 1985 року введена посада лікаря-ортопеда. Тоді ж до роботи приступили зубний технік С.О. Мельник, її колега Т.І. Гладишева і лікарі-стоматологи П.П. Пітель та І.В. Сидорак, санітарка В.В. Троцюк.
1986 року відкрито стоматологічний кабінет. Лікарі-стоматологи С.А. Свірін, І.Г. Зеленецька і Л.О. Хотюк та медсестри Н.І. Паламарчук і А.В. Прокопчук допомагали позбутись зубного болю пацієнтам. Наступного 1987року стоматологічне відділення переведено у нове приміщення поліклініки, де відкрито наступні кабінети: хірургічний, два лікувальних на три і одне крісла, два ортопедичних, зуботехнічна лабораторія, кабінет завідуючого відділенням. Збільшився загін стоматологів. До роботи приступили лікарі-стоматологи І.І. Опруненко і Н.П. Опруненко, медсестра В.І. Стасюк, зубний технік Р.Г. Фарило, санітарки О.В. Звозко, Р.О. Кулієва. У 1990 році - зубний технік М.М.Наметченюк, санітарка І.Ю.Скарженевська. У 1992 році - лікарі-стоматологи В.П. Деренков, Г.З. Горбунова, зубні техніки Т.І. Вінарська, А.М. Мельник, медсестри Л.П. Дубина, В.М. Косік. Ще через два роки – лікар-стоматолог І.М. Максименко, у 1995-му - лікарі-стоматологи К.М. Черняк, О.М. Шаповал, Р.І. Борилюк, санітарка С.І. Руда.
У 1997 році переведена з хірургічного відділення медсестра Г.М. Мельник, у 1998 - з неврологічного - медсестра Н.С.Новза.
У 1984 - 1988 роках завідував відділенням П.А.Форсюк, 1988 -1991року - І.І.Опруненко, з 1991р. - П.А.Форсюк.