Спортивний вересень завершено

Вересень – час «входження» у спортивну колію всіх фізкультурних ланок. Як правило, результати приходять у жовтні-листопаді, або ж навесні. Проте, спортсмени і трене­ри не сидять, склавши руки. Примі­ром, відбувся Кубок Рівненської об­ласті з легкої атлетики. У сусід­ньому обласному центрі вихованець нетішинської КЮДСШ Володимир Матвєєв на дистанції 1500 метрів показав четвертий результат.

А у Хмельницькому на Кубку області з кікбоксингу WAKO наші бійці були в числі призерів. Так, Галина Ніконова виборола золоту медаль у вазі 48 кг. Другими у різних вагових категоріях були Іван Охримчук, Сергій Копійко та Євген Костенко, третіми – Дмитро Федорчук і Володимир Корсун.

Ще вищий ранг змагань – чемпі­онат України з фехтування серед юніорів приніс низку нагород.

У індивідуальній першості кращою була Ірина Щукла, сьомою Марин­а Цимбота і 14 та 15 відпо­відно Вадим Плазій та Даша Баришнікова.

В командних змаганнях (виступ за Хмельницьку область) Анастасія Бережна, Даша Баришнікова, Марія Цимбота та Ірина Щукла завоювали срібло.

Хлопці виступали двома складами і вибороли четверте та шосте місце.