Шості в командному заліку

У Падуї (Італія) відбувся етап Кубка світу з фехтування на шаблях. З 167 спортсменів, які брали участь у турнірі, кращим став срібний призер   Олімпійських Ігор в Лондоні італієць Дієго Окьюцці, срібло вдруге поспіль в цьому сезоні завоював росіянин Веніамін Решетніков, а бронзу між собою розділили італієць Ріккардо Нуччі та олімпійський чемпіон Лондона 2012  угорець Арон Шілагі.

Для українців же найкращим виступом стало 11 місце одесита Андрія Ягодки, який в 1/8 фіналу поступився Арону Шілагі з рахунком 11:15.

У командному, як і в  індивідуальному турнірі, лідерство залишилося за Італією, на другому місці опинилися угорці, а бронзу завоювали корейці.

Збірна України посіла шосте місце. В 1/8 фіналу наші спортсмени здобули перемогу над білорусами (45:41), потім у чвертьфі-налі поступилися німцям (35:45), далі ви­грали зустріч у лідера світового рейтингу збірної Румунії (45:44) і в поєдинку за п’яте місце поступилися росіянам (34:45).