Горохов Геннадій Васильович

Горохов Генадий Васильевич Народився 13 лютого 1962 року в с.Крупське Аламединського р-ну Киргизької РСР. Майстер спорту СРСР  з боротьби самбо, Заслужений тренер України. старший тренер чоловічої збірної команди України з боротьби самбо. У 1986 році закінчив Тульський державний педагогічний інститут ім.Л.М.Толстого, факультет фізичного виховання.

Працює в Нетішинській КДЮСШ з 1988 року. Підготував 20 майстрів спорту України, 6 майстрів спорту України міжнародного класу, 4 заслужених майстрів спорту України. На чемпіонатах світу та Європи його вихованці здобули понад 50 медалей різного ґатунку.

 

Рижук Сергій Олексійович Рижук Сергій Олексійович

Народився 29 березня 1976 року в м. Славута,  заслужений тренер України з пауерліфтингу (2003), тренер Хмельницької області та збірної України з пауерліфтингу. У 1999 році закінчив Національний університет фізичного виховання і спорту України. З 1995 по 1998 рік очолював спортивний клуб «ПАУЕР» в м. Славута, а з 1998 по 2002 рік працював інструктором-методистом в навчально-тренувальному центрі Хмельницької АЕС. З 2003 по 2007 рік працював в Нетішинській КДЮСШ ППО ХАЕС тренером з пауерліфтингу. Підготував  плеяду чемпіонів і призерів чемпіонатів України, світу   та Європи з пауерліфтингу, двох заслужених майстрів спорту, 4 майстрів спорту міжнародного класу. З 1997 по 2008 рік президент федерації пауерліфтингу Хмельницької області. На даний час очолює СК «Легіон».

 

Штурбабін Вадим Валерійович

Народився  03 серпня 1982 року в м.Баку. Майстер спорту України з фехтування. У 2001 році закінчив Республиканське вище училище фізичної культури м.Києва. У 2008 році закінчив Хмельницький національний університет. Працював в Нетішинській КДЮСШ з 2000 по 2008 рік. За час роботи в бригаді тренерів підготував 10 майстрів спорту України, 3 майстри спорту України міжнародного класу, 2 заслужених майстри спорту України з фехтування. Брав участь в підготовці чемпіонів і призерів чемпіонатів України, світу та Європи з фехтування. Після перемоги на ХХІХ Олімпійських іграх в Пекіні Жовнір Ольги йому було присвоєно звання «Заслужений тренер України з фехтування» (2008р.) На даний час працює в Німеччині тренером з фехтування за контрактом.

Штурбабін Валерій ВікторовичШтурбабін Валерій Вікторович.

Народився 01 липня 1959 року в м.Баку. У 1976 році закінчив школу та вступив на педагогічний факультет до Азербайджанського державного інституту фізичної культури ім.С.М.Кірова, який закінчив у 1981 році. Займатися спортом розпочав з 1970 року, а після закінчення вузу працює тренером з фехтування. Майстер спорту СРСР з фехтування, заслужений тренер України з фехтування (2003р.)  Старший тренер збірної команди України з фехтування (шабля). Працював в Нетішинській КДЮСШ з 1991 по 2006 рік, директор Нетішинської ДЮСШа у 2002-2003рр. За час роботи в школі  підготував 11 майстрів спорту України, 3 майстри спорту України міжнародного класу, 4 заслужених майстри спорту України з фехтування. Підготував цілу плеяду чемпіонів і призерів чемпіонатів України, світу та Європи з фехтування. Після перемоги двох його вихованок на ХХІХ Олімпійських іграх в Пекіні йому було присвоєно звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Заслужений тренер України з фехтування (2003), тренер жіночої збірної України. Працює в Хмельницькій обласній школі вищої спортивної майстерності.

Штурбабіна Ольга Каральтдинівна

Штурбабіна Ольга Каральтдинівна Народилась 22 лютого 1960 року в м.Баку.  У 1981 році закінчила Азербайджанський державний інститут фізичної культури, факультет фізичного виховання. Працює в Нетішинській КДЮСШ з 2001 року. За час роботи в бригаді тренерів підготувала 7 майстрів спорту України, 1 майстра спорту України міжнародного класу, 2 заслужених майстри спорту України з фехтування. Брала участь в підготовці чемпіонів і призерів чемпіонатів України, світу та Європи з фехтування. На ХХІХ Олімпійських іграх вихованці відділення фехтування КДЮСШ здобули 2 золоті медалі. Після цієї перемоги їй було присвоєно звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».  Заслужений тренер України з фехтування. (2008)