На чемпіонаті світу Аліна Комащук дішла 1/8 фіналу

У Москві триває світова першість з фехтування, в якій беруть участь троє подолян.

Щоправда, усі вони вже завершили свої виступи в індивідуальних змаганнях на шаблях. Так, серед жінок в складі збірної виступала Аліна Комащук. Нетішинська фехтувальниця дійшла до 1/8 фіналу, де з рахунком 11:15 поступилася Олександрі Сочі з Польщі. Відзначимо, що найсильніша шаблістка України Ольга Харлан із Миколаєва також не змогла пройти далі 1/8 фіналу.

Ще двоє нетішинців – Дмитро Пундик та Дмитро Бойко, який, між іншим одружений на Ользі Харлан, також завершили свої виступи. Обидва не змогли пройти стадію 1/32 фіналу. Бойко в 1/32-ій програв німецькому шаблісту 10:15, а Пундик поступився росіянину 2:15.

 

Не підкорилася подолянкам і універсіада-2015

У місті Кванджу завершилаись міжнародні змагання серед студентів. Відбулися командні змагання з фехтування на шаблях серед жінок. У складі збірної України честь країни захищали нетішинки Ольга Жовнір, яка є студенткою Львівського державного університету фізичної культури, та Ірина Щукла, яка навчається в Хмельницькому національному університеті. На жаль, наші дівчата припинили боротьбу за нагороди ще на стадії 1/16 фіналу, програвши японкам з рахунком 45:42.