Об’єднані баскетболом

У Нетішині є багато прихильників різних видів спорту, в тому числі ігро­вих, де в пошані баскетбол. Цю гру ще з дитинства полюбив Костянтин Щербінін, який зараз працює заступником головного інженера з ядерної і радіаційної безпеки ХАЕС. Він активний учасник різних змагань.

Під час святкування Дня Незалежності України в нашому місті Костянтин Рудольфович та голова Організації молоді електро­станції Леонід Волков висту­пи­л­и ініціаторами проведення матчевої зустрічі з баскетболу між командами ветеранів та молоді віком до тридцяти п’яти років.

Перед баскетбольною баталією відбувся конкурс на вдале виконання трьохочкових та штрафних кидків м’яча у кошик. Тут у вправності Артему Клі­менчуку та Святославу Марчуку не було рівних.

З перших хвилин основної зустрічі спостерігалась велика жага до перемоги в представників двох команд. Завдяки майстерності гравців різних вікових категорій гра у першій половині поєдинку була рівною. Але згодом ініціативою заволоділи молодші прихильники баскетболу. Вони й перемогли своїх суперників з рахунком 56 – 48, за що були нагороджені кубком.

За ходом поєдинку активно спостерігав суддя змагань Андрій Сломинський. За його словами, усі гравці продемонстрували хорошу майстерність. Особливо запам’ятались влучні кидки та вдалі маневри таких баскетболістів, як Святослав Марчук, В’ячеслав Семенов, Олександр Годнєв, Олексій Шевченко, Віталій Ткачук, Михайло Кротов, Артем Кліменчук.

Організатори сподіваються, що подібні матчеві зустрічі стануть традиційними.

Наш кор.

Фото  з  архіву