Чергова вiдзнака нетiшинських скелелазiв

На Міжнародному фестивалі з боулдерінгу, який проходив на початку листопада цього року у Львові, знову відзначилися нетішинські скелелази. У цій надскладній дисципліні взяли участь спортсмени  Польщі, Словенії, Росії, Білорусії та різних куточків нашої держави. Змагалися учасники в трьох категоріях: професіонали, аматори і діти до 14 років.  

Команда нетішинських скелелазів, до основи якої входять працівники Хмельницької АЕС та їхні діти, виступала у двох категоріях. Скарбничка «Клубу альпінізму та скелелазіння» міста-супутника Хмельницької АЕС поповнилася черговою нагородою. Десятирічний Ярослав Кондратюк, який змагався  в категорії до 14 років, виборов третє місце.          За словами тренера «Клубу альпінізму та скелелазіння» Олександра Веремійчука, який працює начальником дільниці енергоремонтного підрозділу ВП «Хмельницька АЕС», - цими змаганнями нетішинські скелелази закривають сезон 2014 року та прагнуть у наступному сезоні вийти на європейський рівень.

Довідково: Боулдерінг (англ. bouldering) – вид скелелазіння, який складається із серії коротких (5-8 перехватів) надскладних трас. Назва походить від англійського «boulder» (валун), bouldering – лазіння по валунах.

На відміну від скелелазіння по високих скелях, у боулдерінгу не використовують мотузку та металеве спорядження, тільки спеціальне взуття – скельні туфлі – та магнезію для рук, схожу на той білий порошок, яким користуються гімнасти та штангісти