Черговий конкурс для юних атомників

Формування об’єктивного ставлення до функціонування атомної енергетики у підростаючого поколі­ння – важлива складова майбут­ньо­го розвитку галузі. Адже, сьогодні атомна енергетика України - базова галузь економіки, яка забезпечує понад 40% загального виробництва електроенергії. Тож її стабільне функціонування і надалі вкрай важливе.

Дев’ятнадцятий рік поспіль ін­фор­маційний центр Хмельницької АЕС проводить конкурс «Атомна енергетика і ми» серед школярів регіону розташування ХАЕС та міста-супутника – Нетішина. Конкурс вже знаний в регіоні, тому, як правило, збирає велику кількість учасників. Межі конкурсу розширились на багато кілометрів від ХАЕС, і сьогодні свої художні, літературні  та наукові доробки представляють талановиті діти, що проживають на території зони спостереження ХАЕС. За традицією  наймасовішим є конкурс художньої творчості. 

Дослідницькою роботою займається теж чимало школярів, хоча для написання наукового реферату потрібно провести чималу попередню роботу, поспілкуватись з фахівцями. Для «рефератників» інформцентр ХАЕС проводить спеціальні заняття - факультатив, запрошуючи на лекції спеціалістів певних профілів.

Літературний конкурс також сягнув меж Нетішина. Серед переможців юні літератори з Острожчини, Славутчини, Ізяславщини.

Відтак вкотре запрошуємо учнівську творчу молодь, яка прагне  самовдосконалення й самореалізації, до участі в конкурсі за жанрами: малюнок, науковий реферат, літературний твір.

Учасники подають свої роботи до 1 квітня 2014 р. за адресою: м. Нетішин, вул. Лісова, 6, а/с 376; Хмельницька обл., 30100.

Детальніше з тематикою та умовами конкурсу можна познайомитися на сайті ВП ХАЕС www.xaec.org.ua.

Переможці конкурсів будуть відзначені цінними подарунками та грамотами, а сам конкурс широко висвітлений у центральних та регіональних засобах масової інформації.