Чудово співають вихованки Н.Горбової
У Києві відбувся V міжнародний конкурс “PREMIER», організований Міністерством культури України. Конкурс виконує почесну місію відродження академічного мистецтва в Україні. Географія учасників – Нетішин, Київ, Львів, Одеса, Житомир, Суми, Кам’янець-Подільський, Черкаси, Чернігів, Полтава, Біла Церква, Херсон, Мінськ (Білорусія), Астрахань (Росія), Китай. Головував у журі лауреат Шевченківської премії, народний артист України, доцент Національної музичної академії України, лауреат міжнародних конкурсів Валерій Буймістр.
Нетішинці професійно виконали свої складні програми з творів В.Моцарта, Й. Гайдна, Р. Шуберта, П. Чайковського.
В результаті Поліна Нікіфорова виборола І премію, підкоривши журі чудовим голосом, упевненістю, артистизмом. ІІІ премію отримала інша нетішинка Анжеліка Бузовська. Дипломантами стали Софія Янович та Ельвіра Руцька.
Викладач-методист Нетішинської школи мистецтв Наталія Геннадіївна Горбова та концертмейстер Тетяна Костянтинівна Венгровська отримали дипломи «За вагомі досягнення та професійну підготовку учнів».
Зазначимо, що раніше у подібних мистецьких змаганнях досягали успіху інші учні Н.Горбової - Дарія Демчук, Сергій Галамага, Сергій Васильєв, Айшен Ібрагімова та Артем Белінський і нинішня конкурсантка Софія Янович.
На знімку: переможець конкурсу Поліна Нікіфорова