Єднає пермога

Перевірити свій характер, волю, силу, спритність, кмітливість вирішили працівники електроцеху, обравши для цього незвичний вид випробування лазертаг. Вийти живим з бою, нехай не реального, але близького за емоційним складом  – головне завдання. Організатором змагань виступила Рада молоді підрозділу. Бій проходив на природі. Брало участь шість команд по чотири гравці в кожній. Ця захоплююча гра - відмінний варіант активного дозвілля, можливість відірватися від екрану телевізора або комп'ютерного монітора і на ділі випробувати свою спритність, влучність, стратегічні здібності і вміння миттєво приймати рішення в умовах екстремальних ситуацій.

 Дуже складно описати словами ті емоції і відчуття, якими супроводжується гра в лазертаг, але одне можна сказати точно - байдужим не пішов «з поля бою» жоден гравець. Дивовижна реалістичність гри лазертаг дозволила пережити незабутні відчуття в хорошій компанії. Кожен відчув, як стукає серце перед початком бою! А потім, не помічаючи нічого, ти біжиш від укриття до укриття, падаєш, знову встаєш, ховаєшся за деревами, крутиш головою на всі боки, щоб тебе не обійшли з флангів. Кличеш на допомогу друга, щоб прикрив своїм вогнем…

Гру в лазертаг так само цікаво спостерігати і з боку: ось один гравець відлежується в кущах, а цей пішов в обхід. А хтось з криком «ура-а-а» летить під градом «пострілів» до перемоги. За кілька хвилин треба придумати тактику бою і вже за кілька хвилин зрозуміти, що ти був не правий, і весь твій взвод «загинув». І знову в бій, і знову думати, вирішувати: триматися разом, чи нарізно,  ризикувати своїм життям, чи зберегти «живу силу», аби здобути перемогу для всіх?

Кінець бою. Кінець гри! При підрахунку результатів з'явився явний лідер, це команда «ВРП», де капітаном Сергій Столяр. Цей колектив посів перше місце. За друге місце довелося поборотися у додатковому бою командам «Вікторія» і «ДПОР».  «Вікторія »  святкувала вікторію і посіла друге місце (капітан команди Віктор Нех). «ДПОР» на третій позиції (капітан Іван Панасюк). Переможці отримали грамоти та цінні призи, а головне – усі зарядилися гарним настроєм, який не зіпсував навіть дощик. Всі із захопленням ділилися враженнями. Емоції переповнювали. Відчувалася втома. Всі задоволені і радісні. Нехай війна для всіх буде лише в іграх.

Ірина Буліч,

заступник голови організації молоді електроцеху ЕЦ

Фото автора