49-й традиційний міжнародний турнір з легкої атлетики – «Кубок «Дружби» зібрав під свої знамена 11 команд, у тому числі  з Польщі та Угорщини. Змагання проводились на кращому  стадіоні Ужгорода. Цього разу  збірна Хмельниччини стала переможницею змагань, залишивши позаду сильні колективи з Івано-Франківщини та Волині. Це перший подібний успіх хмельничан, досягти якого нашим атлетам вдалося в основному за рахунок покращення особистих рекордів.  Прекрасно виступила представниця Нетішина Яна Пятковська, яка виграла дистанцію 400 метрів з результатом 56,6 секунди. Найсильніший спринтер області Дмитро Островський здобув на 400-метрівці не лише 1 місце, але й продемонстрував час - 46,5 секунди, що є 7 результатом сезону серед європейських бігунів.

Результати на рівні 1 спортивного розряду продемонстрували також кам’янчанин Григорій Підлипчук (200 м - 22, 4 сек), Антон Желєзняков  з Нетішина (200 м - 22,5 сек) та хмельничанин Олександр Маркович (800 метрів - 1 хв. 58,4 сек).

Квартет дівчат у складі Катерини Яніцької, Марини Бех, Яни Пятковської (Нетішин) та Надії Тимчур другим завершив естафетний біг 4 х 100 метрів з першорозрядним результатом (49, 6 сек).

Відкриттям нинішнього сезону став спринтер з Кам’нця-Поді­льського - Андрій Рогулько, 1990 року народження, який другим фінішував на 100-метрівці (10,5 сек) і виборов перемогу на вдвічі довшій дистанції (21,7 сек).

У запеклому протистоянні Роман Гріщук зі Старокостянтинова лише на мить випередив місцевого спортсмена під час бігу на 110 метрів з бар’єрами (14,8 сек). 14-річна хмельничанка Надія Тимчур не спасувала у компанії дорослих спортсменок, і  у фіналі на 100-метрівці стала четвертою (12,1 сек), що лише на 0,1 секунди гірше від норматива кандидата у майстри спорту.

У стрибках в довжину серед жінок весь п’єдестал пошани окупували юні хмельничанки: перша - Марина Бех, 1995 року народження (601 см), друга - Анастасія Донець, 1994 р.н. (545 см), третя - Катерина Гриник (541 см).

Переможним дублем відзначився в секторах для метання викладач Кам’янець-Подільського національного університету - Олег Вергуш (ядро - 14 м 59 см, диск - 39 м 58 см). При нагородженні поруч з ним на 2-ій сходинці п’єдесталу пошани стояв його вихованець Михайло Стремедлінський, 1991 р.н. (ядро - 14 м 03 см, диск - 38 м 83 см).

Літній сезон у легкоатлетів лише розпочався, а вже вбачаються ознаки того, що він буде більш успішним для спортсменів нашої області, ніж минулорічний.