Олександра Поночевна (на знімку) – колишня вихованка тренера Анатолія Олійника з Нетішинської ДЮСШ,-  тепер навчається в Київському вищому училищі фізичної культури. Тамтешні наставники студентів самі запропонували їй перебратися до столиці, бо вважають Олександру перспективною спортсменкою. Один із її останніх здобутків: на чемпіонаті України з плавання в Євпаторії в запливі на 200 метрів стилем «батерфляй» наша землячка посіла 7 місце. Хоча їй всього 14 років, а змагання проводилися серед дорослих. В когорті одноліток Олександра Поночевна давно вже лідирує. Вона двічі вигравала чемпіонати України серед дівчат, і до результату майстра спорту теперішній кандидатці бракує всього кілька секунд.