Пауерліфтинг

На XXXI чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед жінок, який проводився у південноафриканському місті Потчефструм, представниці Хмельницької області здобули 13 медалей. Відзначимо нетішинку Оксану Чумак, яку тренує її сестра Олена Дмитрук. Оксана  зайняла  4 місце у ваговій категорії до 52 кг, при цьому показавши у окремих вправах наступні результати: присідання - 175 кг - 4 місце, жим - 107,5 кг - третє, тяга - 200 кг – друге. У сумі 452,5 кг. Дві медалі – бронзова та срібна.

Інші хмельничани виступили так. Тетяна Применчук - І місце у ваговій категорії до 56 кг (присідання-  202, 5 кг -ІІ м, жим - 120 кг - І м, тяга - 190 кг - ІІ м, сума  - 512,5 кг. Готував спортсменку тренер з Хмельницького Вячеслав Васильович Лаптєв.

Олена Козлова - І місце у ваговій категорії до 82,5 кг (присідання -255 кг - І м, жим - 147,5 кг - 4 м, тяга - 237,5 кг - 1 м, сума 640 кг. Готували спортсменку  тренери з Кам’янця-Подільського  Вадим Борисович Воронецький (тренер збірної команди України) та Андрій Володимирович Заікін.

Тетяна Ахмамєтєва - ІІ місце у ваговій категорії до 60 кг (присідання - 220 кг - І м, жим - 125 кг - ІІ м, тяга - 200 кг - ІІ м, сума - 545 кг. Готували спортсменку до змагань тренери з Кам’янця-Подільського  Вадим Борисович Воронецький та Андрій Володимирович Заікін.