Змагались гирьовики

Відбулись змагання з гирьового спорту в залік ХІ Спартакіади Хмельницької АЕС. Своїх представників виставили вісім колективів станції. У вагових категоріях до 70, 80, 90, 100 і понад 100 кілограмів взяли участь 35 атлетів. Зауважимо, що рекордсменом по кількості разів, піднятої обома руками 24-кілограмової гирі став представник ЕРП Олег Касянчук. Лише на раз менше підняв гирю Іван Юрчук з електроцеху. Ще один представник електроцеху Сергій Вінійчук підняв снаряд 81 раз. Це була категорія до 90 кілограмів.

У вазі до ста кілограмів першість за представником ТЦ Олександром Васильчуком. Другий результат у ерпівця Романа Медведчука (71) і третій у працівника НТЦ Вадима Омельчука (63).

У вазі понад сто кілограмів з результатом 71 підйом перемогу отримав Сергій Козловський, який виявився вагою менше за Василя Пилипюка з військової частини. У останнього також 71 підйом і друга позиція. Третє місце з 70 підйомами у представника електроцеху Василя Войцеховського.

В менших вагових категоріях також точилась запекла боротьба.

У вазі до 70 кг шістдесят разів штовхнув гирю Віктор Голонговський (ЕЦ). Лише на один підйом менше у турбініста Геннадія Лебедєва і 43 у військовика Олександра Калиника.

У вазі до 80 кг Олександр Брус (ЕРП) підніс снаряд 75 разів, Сергій Панченко (ЕЦ) – 65, і його тезка Сергій Терещенко з військової частини – 55.

Командну першість виборов колектив ЕЦ+ ЗДПО. Друге місце за атлетами ЕРП і третє – за турбіністами.

Матеріальне та організаційне забезпечення лягло на плечі керівника Спорткомплексу С.Балаяна та його заступника Ю.Карпюка. Змагання проведено без зауважень.

Аркадій Бухтійчук,

головний суддя змагань