ГОТУЮТЬСЯ ДО ГiДРОВИПРОБУВАНЬ

У ході ремонтної кампанії на другому енергоблоці працівникам дільниці хімводоочищення блочної знесолювальної установки цеху з ремонту тепломеханічного устаткування хімічного цеху енергоремонтного підрозділу належить виконати капітальний ремонт п’яти фільтрів змішаної дії і п’яти уловлювачів у машзалі та підготувати системи до гідравлічних випробувань. За словами виконувача обов’язків начальника дільниці Павла Поведи, вже відремонтовано чотири фільтри та уловлювачі. Роботи  на завершальній стадії, також триває підготовка до гідровипробувань.

Павло Володимирович задоволений ходом проведення ремонтних робіт, в яких беруть участь досві­дчені слюсарі. Серед них Микола Фісун та Валентин Грабовський. Вони мають кваліфікацію – «шостий розряд».

Микола Якович народився на Харківщині. Коли тривало спорудження ХАЕС та міста енергетиків, гостював у Нетішині в  родичів. Цей візит змінив  біографію чоловіка, згодом він поповнив ряди працівників житлово-комунального об’єднання. У 1997 році випала нагода проявити себе у колективі ремонтників електростанції. Тут цінують професійний досвід Миколи Фісуна, спеціаліста завжди ставлять у приклад більш молодшим слюсарям. Поряд з ним ремонтні роботи виконує Валентин Грабовський, який після закінчення Кривинської школи здобув фах механізатора, з 1998 року і дотепер працює на Хмельницькій АЕС.

Виконувач обов’язків начальника дільниці Павло Поведа каже, що успішне проведення гідравлічних випробувань на системах засвідчить якість проведення всіх ремонтних операцій у машзалі.

Наш кор.

На  знімку:  слюсарі  шостого  розряду  Микола  Фісун  та  Валентин  Грабовський  слухають настанови  Павла  Поведи  (в  центрі).