Вхід

До конкурсу, юнь!

Чт, 05 Листопада 2009

Конкурс «Атомна енергетика і ми» має історію у півтора десятка років. Щороку збільшується його жанрова палітра, стають грунтовнішими реферати з проблем атомної енергетики і збереження довкілля, творчі роботи «дотягують» до мистецького рівня. Чимало учасників попередніх конкурсів обрали собі за фах професії, пов’язані з ядерною галуззю, або ж отримали поштовх у визначенні свого творчого життя, вступивши до про­фільних вузів Києва, Севастополя та Одеси.

Пам’ятаю немало переможців конкурсів рефератів, які після за­кінчення вузів прийшли працювати на ХАЕС. Серед них Юлія Малько, Сергій Антонюк.

Нині здобувають освіту і прагнуть повернутись у Нетішин Вадим Яковчук, Микола Степанішин, Павло Карпій, Вадим Паламарчук, Альона Ковальчук…

Розширилась географія конкурсантів. Останнім часом маємо не тільки учасників, але й переможців у різних номіна­ціях з острожчини та ізяславщини. Вадим Олійник з Оженина на острожчині отримав гран-прі за художню роботу олією на полотні, а робота його старшого товариша Володимира Ярошика демонструвалась в числі кращих творів у Третяковській галереї в Москві.

Кращі досягнення нашого регіонального конкурсу стають надбанням міжнародних мистецьких форумів. Зокрема цьогоріч у IV Міжнародному конкурсі дитячого малюнка, який відбувся у Москві, Олена Кудряшова отримала гран-прі за роботу «Святковий Нетішин». Анна-Марія Макарик була номінанткою як наймолодший учасник цих мистецьких змагань.

На VIII Міжнародний конкурс художнього проекту «Ми – діти Атомграду» потрапила інша робота нашого юного обдарування Анни Подколзіної. Витвір дуже сподобався організаторам і його автор відзначений дипломом конкурсу та виставлявся у Художньому музеї сучасного мистецтва Ленінградської області.

Маленька Анна поєднує навчання у загальноосвітній школі з заняттям у музичній і художній школах. До успіху у конкурсі її вела педагог Алла Вікторівна Блінова. А ми сфотографували номінантку на фоні розпису стіни Інформаційного центру, зробленому ще одним конкурсантом  нашого регіонального творчого змагання Анатолієм Мельником.

Вітраж у нашому Інформцентрі виготовив ще один конкурсант Микита Борцов.

Творчість окрилює. Сподіваємось, вона дасть можливість зростання ще багатьом юним талантам.

Віктор Гусаров

 
ВідмінитиДодати коментар


 

Всі публікації

Достойная полноценная еда всего за десять минут, ТЕПЕРЬ В УКРАИНЕ!!!