Вхід

Ерудити з НТЦ

Чт, 10 Грудня 2009

 

Конкурс професійної майстерності серед інструкторів НТЦ його організатори приурочили Дню енергетика. Загалом у ньому взяли участь 8  осіб з числа інструкторів-методистів та інструкторів-сумісників, стаж самостійної роботи яких на займаній посаді в навчально-тренувальному центрі  становить не менше одного року. Свою ерудицію конкурсанти мали проявити на трьох етапах: тестування, розробка навчально-методичних матеріалів на тему за професійним напрямком, проведення практичного заняття за розробленою темою. Сукупність набраних балів за виконання всіх трьох завдань і була перепусткою до призового місця.

Шлях до нього був воістину випробувальним і тривалим. За десять днів до початку тестування учасники отримали всі 150 запитань, які охоплювали широкий спектр тем і напрямків: знання нормативних документів з охорони праці, пожежної безпеки, культури безпеки, по роботі з персоналом, системного підходу до навчання, системи підготовки персоналу у відповідності до об’ємів знань, регламентованих посадовими інструкціями ІП НТЦ. В день тестування конкурсанти отримували по 30 запитань, відібраних членами комісії із загальної кі­ль­ко­сті запропонованих. Протягом го­­дини на них потрібно було дати письмові відповіді, кожна з яких, за умови результативності,оці­ню­ва­лась одним балом.

На другому етапі інструктори розробляли навчальну тему за професі­йним напрямком учасника, яка раніше не застосовувалася на практиці. Свої пропозиції учасники викладали як на паперових, так і електронних носіях, конкурсна комісія оцінювала роботи протягом трьох днів.

Вінцем конкурсу стала демонстрація учасниками своєї викладацької майстерності під час проведення заняття за ними ж розробленими темами. Для цього відводилася одна академічна година та ще 10-15 хвилин для відповідей на запитання членів комісії.

І ось всі митарства позаду, під­сумки підбито, імена тих, хто випередив колег у суперництві, відомі.

Згідно з рішенням комісії переможцями і призерами конкурсу професійної майстерності серед інструкторів НТЦ з присвоєнням звання «Кращий інструктор року» визнано інструктора 2 категорії ВНМЗ Ларису Тимчук (на фото), інструктора 2 категорії ВПРП Павла Закандаєва та інструктора 1 категорії ВПОП Андрія Присяжнюка, які посіли 1-3 місця відповідно.

Згідно з «Положенням про проведення конкурсів  професійної майстерності персоналу ДП НАЕК «Енергоатом» усі троє отримають передбачену ним грошову винагороду.

Ольга Сокол

 
ВідмінитиДодати коментар


 

Всі публікації

Достойная полноценная еда всего за десять минут, ТЕПЕРЬ В УКРАИНЕ!!!