Вхід

Їх портрети занесені на Дошку пошани електростанції

Чт, 24 Грудня 2009

 

Попов Олександр Іванович - слюсар з ремонту електроустаткування  6 розряду діль­ниці електроустаткування  вантажопідйомних механізмів цеху ремонтного обслуговування  та експлуатації вантажопідйомних меха­нізмів ЕРП

Гарбузюк Володимир Іванович - майстер 1 групи, групи збереження виробництва дільниці з підготовки і комплектації виробництва ЕРП

Кучерук Віктор Андрійович - ізолювальник з термоізоляції 5 розряду  дільниці з ремонту і монтажу теплоізоляції тепломеханічного устаткування  трубопроводів і конструкцій ЕРП

Міщук Борис Іванович - слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування 5 розряду  дільниці з ремонту  арматури і трубопроводів реакторного відділення оперативно-ремонтної служби  ЕРП

Харченко Володимир Миколайович - начальник цеху з ремонту тепломеханічного устаткування  турбінного цеху ЕРП

Милютина Ірина Євгенівна - маляр 4 розряду дільниці №3 з ремонту зовнішніх об’єктів РБУ ЕРП

Струмиляк Віктор Романович - виконавець робіт дільниці №2 з ремонту об’єктів промзони РБУ ЕРП

Кремень Максим Григорович - заступник генерального директора з  якості і управління

Приходько Віктор Васильович - головний метролог МС

Горбатов Микола Сергійович  - головний фахівець  СГТ

Мамчур Надія Іванівна - технік 1 категорії ВК

Савич Михайло Олександрович - інженер з експлуатації 2 категорії лабораторії зовнішнього радіаційного контролю ЦРБ

Семенюк Любов Вікторівна - табельник ЦДПРВ

П’янкова Наталія Альбертівна - провідний інженер СФЗ

Андрійчук Ніна Іванівна - начальник зміни ГТЦ

Бевзюк Ганна Анатоліївна - калькулятор їдальні №9 відділу лікувально-профілактичного харчування ЦГЗ

Дратвінська Любов Григорівна - прибиральниця виробничих приміщень відділу лікувально-профілактичного харчування ЦГЗ

Дишкант Світлана Василівна - контролер 1 класу команди №4 ЗВВО

Корсун Дмитро Борисович - заступник начальник ХЦ з реконструкції та модернізації

Морозова Валентина Ігорівна - лаборант хімічного аналізу 4 розряду аналітичної групи  2 контуру водно-хімічної лабораторії ХЦ

Корнійчук Марія Євгеніївна - оператор ЕО та ОМ СІТ

Панченко Сергій Анатолійович  - заступник начальника з експлуатації ЦВіК

Литвинюк Світлана  Антонівна - апаратник повітроподілу 4 групи, групи з експлуатації  азотно-кисневої станції РЦ

Антонів Марта Василівна - апаратник повітроподілу 4 групи, групи з експлуатації  азотно-кисневої станції РЦ

Одійчук Неоніла Миколаївна - головний бухгалтер УКБ                        

Скоромний Володимир Федорович - слюсар з ремонту устаткування теплових мереж  5 розряду КГ

Сахнюк Сергій Іванович - старший інспектор відділу нагляду за технічною безпекою СВНіПБ

Петрів Лідія Борисівна - провідний інженер з організації  та нормування праці ВОПіЗ

Токман Анатолій Іванович - інженер з управління турбіною 1 категорії ТЦ

Радіонов Василь Володимирович - машиніст двигунів внутрішнього згорання 6 групи ТЦ

Яцкевич  Володимир Петрович - вулканізаторник 5 розряду ТрЦ                      

Вихівський Віктор Цезарович - водій автобуса 1 класу ТрЦ                

Черних Ольга Степанівна - інженер із зв’язку 2 категорії ЕЦ                                

Котович Олег Іванович - інженер з експлуатації 1 категорії ЕЦ                         

Виговський Петро Анатолійович  - начальник дільниці з ремонту комутаційної та маслонаповнюючої апаратури ВРП-750/330 кВ ЕЦ

Кариков Руслан Миколайович - начальник зміни енергоблока                              

Вельма Юрій Сергійович  - начальник лабораторії програмного забезпечення  ЦТАВ

Васільєв Олександр Володимирович - інженер з ремонту 1 категорії дільниці підготовки та організації ремонту  ЦТАВ

Саєнко Сергій Олексійович - електрослюсар з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань  електростанцій  6 розряду  ЦТАВ

Вислинська Антоніна Олександрівна - бухгалтер 1 категорії бухгалтерії.

 




ВідмінитиДодати коментар


 

Всі публікації

Достойная полноценная еда всего за десять минут, ТЕПЕРЬ В УКРАИНЕ!!!