Вхід

Вони відзначені до Дня енергетика

Чт, 24 Грудня 2009

 

 

Грамотою  Мінпаливенерго  України

Борсук Світлана Ростиславівна - інженер 2 категорії відділу техніко-економічного планування  та обліку виробничо-технічної служби

Солоха Володимир Якович - заступник начальника електричного цеху з ремонту релейного захисту  та автоматики

Нечипорук Микола Дмитрович - начальник загону відомчої воєнізованої охорони

Наумук Андрій Миколайович - начальник дільниці з дезактивації спецодягу  та санпропускного режиму цеху дезактивації і поводження з радіоактивними відходами

Фінчук Володимир Антонович - провідний інструктор відділу підготовки оперативного персоналу навчально-тренувального центру

нагородами ДП НАЕК «Енергоатом»

Нагрудним знаком

«Почесний працівник атомної енергетики»

Омельчук Олександр Володимирович - заступник головного інженера з ремонту  тепломеханічного устаткування  енергоремонтного підрозділу   (на знімку)

Нагрудним знаком

«Відмінник атомної енергетики»

Шпинов Руслан Юрійович - заступник начальника хімічного цеху  по роботі з персоналом

Коломійчук Олександр Васильович - начальник дільниці 1 групи цеху теплової автоматики та вимірювань

Відзнакою «За вагомий внесок у розвиток

атомної енергетики України»

Колісник Григорій Кузьмич - начальник зміни цеху теплової автоматики та вимірювань      

Почесною грамотою

Малишенко Ніна Василівна - табельник ремонтно-будівельного управління енергоремонтного підрозділу

Арсенін Микола Іванович - начальник зміни енергоблока

Ізюмов Олександр Олексійович - начальник зміни цеху радіаційної безпеки

Синюта Олексій Васильович - начальник зміни реакторного цеху

Степанюк Ніна Яківна - інженер 2 категорії технічного відділу  управління капітального буді­вництва

Чумак Анатолій Олександрович - заступник начальника цеху налагодження і випробування устаткування

Тихонов Валерій Миколайович - начальник цеху вентиляції  і кондиціювання

Кухарук Олексій Степанович - заступник начальника турбінного цеху з ремонту

Римарук Лідія Іванівна - старший адміністратор центру ділових зустрічей цеху господарського забезпечення

Васильєв Леонід Анатолійович - провідний програміст системний  служби інформаційних технологій

Грамотою

Фролов Віталій Степанович - інженер 2 категорії служби фізичного захисту

Бицюк Володимир Сергійович - інженер-конструктор 1 категорії конструкторсько-технологічного відділу

Глов’юк  Микола Володимирович - старший інспектор відділу нагляду за пожежною безпекою служби відомчого нагляду  і пожежної безпеки

Запорожець Роман Ілліч - інженер-радіофізик 2 категорії лабораторії палива відділу ядерної безпеки

Плазій Віктор Анатолійович - слюсар з обслуговування  устаткування електростанцій 4 групи гідротехнічного цеху  

Романюк Микола Петрович - інженер 2 категорії метрологічної служби

Смолій Надія Іванівна - інспектор відділу охорони праці

Рощук Олег Миколайович - майстер електричного цеху

Литвинюк Неля Іванівна - заступник головного бухгалтера  з методології та податкового обліку бухгалтерії

Бержанський Сергій Віталійович - начальник лабораторії аналізу безпеки відділу аналі­зу і оцінки безпеки служби оцінки безпеки і продовження експлуатації       

Листом  подяки

Курята Валентина Станіславівна - комірник дільниці матеріально-технічного  забезпечення цеху господарського забезпечення

Ямковий Ігор Володимирович - провідний інженер-технолог відділу модернізації і реконструкції

Грабарчук Олександр Іванович - електромонтер з ремонту та обслуговування  електроустаткування  комунального господарства

Бартощук Валентина Іванівна - інженер 2 категорії управління виробничо-технічної комплектації

Богданова Ірина  Володимирівна - інженер з експлуатації 1 категорії  хімічного цеху

Москалюк Сергій Олександрович - провідний інженер-контролер  відділу технічного контролю

Оміновський Олександр Анатолійович - провідний інженер групи планування  відділу планування та проведення ремонтів

Горпишин Наталія Ярославівна - інженер 1 категорії відділу охорони наколишнього середовища

Крушинський Едуард Юрійович - провідний інженер-інспектор відділу забезпечення якості

Маліновський Віктор Станіславович - інженер з управління турбіною  1 категорії турбі­нного цеху  

Почесною грамотою

обласної  державної  адміністрації 

Кічанова Юлія Анатоліївна - інженер з експлуатації  2 категорії  хімічного цеху

Нікітчук Костянтин Васильович - завідувач рибокоптильні відділу лікувально-профілактичного харчування  цеху господарського забезпечення

Чермянінов Олексій Павлович - старший майстер 1 групи  цеху теплової автоматики та  вимірювань

Шуганцева Галина Юріївна - начальникк промислово-санітарної лабораторії відділу охорони праці

Темнюк Василь Миколайович - старший майстер з ремонту устаткування 1 групи  цеху з ремонту тепломеханічного устаткування  ТЦ енергоремонтного підрозділу

 Грамотою обласної ради

Швед Петро Григорович - начальник дільниці оперативного зв’язку електричного цеху

Столяр Віталій Володимирович - токар 4 розряду комунального господарства

Фаб’янчук Петро Васильович - провідний інженер з експлуатації турбінного цеху

Околота Ігор Анатолійович - заступник начальника  реакторного цеху по роботі з персоналом

Сокол Ольга Арсентіївна - редактор 2 категорії редакції газети «Перспектива» відділу роботи з громадськістю і засобами масової інформації

 




ВідмінитиДодати коментар


 

Всі публікації

Достойная полноценная еда всего за десять минут, ТЕПЕРЬ В УКРАИНЕ!!!