Вхід

i Дiд Мороз прийшов….

Чт, 28 Січня 2010

Новорічні свята для дітей ВП ХАЕС хоч із запізненням – таки відбулися. Розпочалися вони 15 січня, на другий день після Старого Нового року.

Палац культури спільно с ПК ХАЕС організували справжню Новорічну казку для дітей віком з 6 до 12 років з гоголівськими персонажами «Вечорів на хуторі поблизу Диканьки». Неперевершена Солоха всім зуміла дати раду: і козаку куму, і залицяльнику Чорту, що вкрав для неї Місяць з неба. Героїня змусила не тільки рогатого повернути місяць «там, де він ріс», а й впли­-нути на його подальші вчинки. На свято наших  дітей завітали й інші персонажі: прийшла Снігуронька, закружляли в танку гарненькі Сніжинки, а юна співачка подарувала малятам пісню.

Дзвінкими голосами дітвора разом з персонажами запросила Діда Мороза на Новорічне свято. І ось прийшов Дід Мороз разом зі своїм чарівним мішком… Зрештою Лисички, Білочки, Ведмедики, Сніжинки, Бетмени і багато  інших казкових персонажів, героїв книг і кінофільмів закружляли в хороводі навкруги святково прикрашеної ялинки.

А маленьких гостей свята, діток з 3 до 5 років, зустріла Отаманша розбійників зі своїми помічниками. Для них танцювали «Гопак» та «Зимові ляльки» маленькі артисти, їх ровесники. Пізніше на свято завітали Зайчик, Кіт Леопольд, Мишка Джері, які разом з дітками запросили до Ялинки Діда Мороза та Снігуроньку.

Для найстарших були проведені дискотеки, на яких головними героями були Дід Мороз і Солоха, вони розігрували з дітьми різноманітні призи. Наприкінці свята кожна дитина до 12 років отримала солодкий подарунок.

Працівниками Будинку культури спільно з ПК ВП ХАЕС було проведено п’ять  Новорічних ранків для дітей дошкільного віку, п’ять  Новорічних ранків для дітей шкільного віку до 12 років та три дискотеки для найстарших дітей.

 Лідія  Куртєва

 
ВідмінитиДодати коментар


 

Всі публікації

Достойная полноценная еда всего за десять минут, ТЕПЕРЬ В УКРАИНЕ!!!