Давидчук виборює золото

У перший день міжнародного турніру категорії «А» зі спортивного й бойового самбо на призи президента Білорусі, що приймав Мінськ, українці здобули 10 медалей – 4 золоті, 1 срібну і 5 бронзових.  Вихованець заслуженого тренера України Геннадія Горохова нетішинець Ярослав Давидчук, який виступає у вазі до 90 кг, достроково виграв у фіналі у Руслана Єсгерова (Туркменістан) за допомогою больового прийому і поклав у скарбничку нагород золоту медаль. Не таким вдалим був виступ інших нетішинців Дмитра Бабійчука та Тараса Кравчука, які у вазі 74 кг залишились без медалей.

У змаганнях брали участь представники двох десятків країн. Загальна кількість учасників – три сотні. Через солідні кількісні й якісні показники цей спортивний марафон у перший день тривав 12 годин – із десятої ранку до десятої вечора.

У другий день змагань українці вибороли 9 медалей – 2 золоті, 4 срібні і 3 бронзові. Відтак маємо 19 нагород (6 – 5 – 8).