Для тебе шану віддаємо, Україно!

Святкування Дня Незалежності України традиційно розпочинається з урочистої пошани державних символів, зокрема, державного прапора. До загальнодержавної акції долучився і Нетішин.

У День Державного прапора України на майдан біля Нетішинської міської ради прийшли представники різних поколінь міста енергетиків, представники владних структур, підприємств та організацій міста енергетиків. Але найбільше молодих людей, які Нетішин по праву називають своєю малою батьківщиною і народились після проголошення Незалежності України. Вони нащадки тих, кому доля дарувала право забити перший кілочок на місці спорудження Хмельницької АЕС, закласти фундамент житлового будинка, на якому згодом з’явиться історична табличка «Я перший». Це маленькі фрагменти історії великої держави.

Усіх об’єднала мелодія національного гімну. Згодом - і хвилина мовчання за тими, хто віддав своє життя за майбутнє нашої держави. Серед них, на жаль,  і нетішинці.

До присутніх звернувся міський голова Нетішина Олександр Супрунюк. Його промова була просякнута оптимізмом щодо майбутнього нашої держави та міста енергетиків.

Заступник генерального директора з кадрів та соціальних питань Хмельницької АЕС Віктор Демидюк зачитав вітання від імені генерального директора ХАЕС Миколи Панащенка». «Де майорить Прапор України – там мир і життя, людяність і благополуччя, єдність та повага, цивілізоване майбутнє, – йдеться у вітанні. - Під нашим прапором ми маємо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу Україну.

Від усього серця бажаю, щоб життя кожного громадянина завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України»!

Цьогоріч право підняти державний прапор у Нетішині було доручено дітям – трійнятам  подружжя Ковалінських – Анастасії, Івану та Богдану. Їх тато, Іван Іванович, - начальник відділу психолого-педагогічного і фізичного забезпечення навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС, мама, Ірина Юріївна, працює учителем української мови та літератури Нетішинського НВК. Юні Ковалінькі мають досягнення з різних шкільних предметів та перемоги у різноманітних конкурсах.

Під час демонстрацій хореографічних композицій юні таланти продемонстрували складання державного Герба України – Тризуба – із пазлів, що уособлює прагнення до єдністі багатонаціональної держави.

Каміла Пельванова-Григорян проникливо виконала пісню про державний прапор, автором якої є місцевий поет Богдан Фединчук.

Учасники церемонії поклали квіти до пам’ятників Героям України, Героям Майдану та обеліску на місці першого підняття національного прапора на Хмельниччині.