Індивідуальна бронза Аліни Комащук

Кілька тижнів тому срібний призер Олімпіади у Ріо де Жанейро шаблістка Аліна Комащук вперше у кар’єрі  стала переможницею відкритого Кубка України серед дорослих. І ось продовження спортивних здобутків - на етапі Кубка світу у французькому Орлеані нетішинка завоювала бронзу.

У груповому раунді українка виграла чотири поєдинки з шести, після чого успі­шно пройшла кваліфікацію. В 1/32 фіналу Комащук здобула перемогу над французькою віце-чемпіонкою Європи Шарлоттою Лембах (15:13), далі вибила з боротьби ще одну представницю Франції Сауссен Будіаф (15:11), виграла у чинної чемпіонки світу Софії Позднякової (15:10) з Росії і виявилася сильнішою американки Хлої Фокс-Гітомер (15:5).

Дорогу до фіналу нашій спортсменці перегородила третій номер світового рейтингу Анна Мартон з Угорщини, яка обіграла Комащук з рахунком 15:10. За підсумками турніру в Орлеані саме угорка стала чемпіонкою.

Що ж стосується командних змагань, то тут українкам не вдалося потрапити в призи. Збірна України в складі Комащук, Юлії Бакастової, Олени Писаренко і Олени Вороніної показала 10-й результат.

В 1/8 фіналу українські шаблістки поступилися Іспанії (33:45) і таким чином могли претендувати тільки на 9-16 позиції. Відтак  Комащук, Бакастова, Писаренко та Вороніна перемогли Туреччину (45:41) і Польщу (45:43), а в бою за 9-е місце програли Японії (39:45).