Вхід

КДЮСШ ППО ХАЕС за 2007 рік

Срд, 25 Листопада 2009

  ПІДСУМКИ РОБОТИ

У  СПОРТІ  ВИЩИХ  ДОСЯГНЕНЬ  за  2007 рік

НЕТІШИНСЬКОЇ   КДЮСШ  ППО  ХАЕС /ФСТ «Україна»/

Прізвище, ім’я 

спортсмена 

ФСТ

Вид спорту

Назва змагання

Вид

програми, результат

Місце

Кількість

очок за табл.

Прізвище тренера

1

2

3

4

5

6

7

8

Бабійчук Дмитро

«Україна»

«Динамо»

Самбо 

Чемпіонат Європи 

27-29.04.07 м.Правець

68 кг 

Ш м

110

Горохов ГВ

Васильчук Іван

«Україна»

«Динамо»

Самбо

Чемпіонат Європи

27-29.04.07 м.Правець

82 кг

Ш м

110

Горохов ГВ

Гонгало Володимир

«Україна»

Самбо

І Євразійські ігри

18-21.09.07 м.Брест

42 кг

ІІ м

26

Горохов ГВ

Чемпіонат України /юнаки

27-31.03.07 Миколаївська обл.

40 кг

ІІ м

6,5

Дзюдо

Чемпіонат України /юнаки

7-10.11.07 м.Харків

38 кг

ІІІ м

11

Гонгало Віталій

«Україна»

Самбо

І Євразійські ігри

18-21.09.07 м.Брест

40 кг

ІІІ м

22

Горохов ГВ

Чемпіонат України /юнаки

27-31.03.07 Миколаївська обл.

40 кг

І м

7,5

Дзюдо

Чемпіонат України /юнаки

7-10.11.07 м.Харків

38 кг

ІІ м

13

Пилипчук Юрій

«Україна»

Самбо

Чемпіонат України

5-7.03.07 м.Київ

82 кг

ІІІ м

22

Горохов ГВ

Б / самбо

Чемпіонат України

5-7.03.07 м.Київ

82 кг

І м

30

Вагнер Антон

«Україна»

Дзюдо

Чемпіонат України /юнаки

7-10.11.07 м.Харків 

42 кг

ІІІ м

11

Горохов ГВ

Мельник Віктор

«Україна»

Самбо

Чемпіонат України /юнаки

27-31.03.07 Миколаївська обл.

40 кг

ІІІ м

5,5

Горохов ГВ

Ісаков Сергій

«Україна»

Самбо

Чемпіонат України /юнаки

27-31.03.07 Миколаївська обл.

42 кг

V м

4

Горохов ГВ

Дядюк Наталія

«Україна»

 Кікбоксинг

ІІІ літні спортивні ігри України

25-27.05.07 м.Суми

52 кг

ІІІ м

22

Самостійно

Бокс

Чемпіонат України

12-18.02.07 м.Ковель

50 кг

V м

32

Ушу

Чемпіонат України

29-30.09.07 м.Київ

56 кг

ІІ м

26

 

Бацман Марина

 

«Україна»

 

 Кікбоксинг

Кубок світу

8-15.05.07 м.Сегед

56 кг

ІІІ м

88

Самостійно

Кікбоксинг

Кубок України

01.12.07 м.Дніпропетровськ

60 кг

І м + І м

15 + 15

Бокс

Чемпіонат України

12-18.02.07 м.Ковель

57 кг

ІІІ м

44

Ушу

Чемпіонат України

29-30.09.07 м.Київ

60 кг

І м

30

Ушу

Чемпіонат світу

10-18.11.07 м.Пекін

56 кг

V м

128

Холшевнік Світлана

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України

12-18.02.07 м.Ковель

54 кг

ІІ м

52

Грушин АП

Дольна Юлія

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України

12-18.02.07 м.Ковель

50 кг

V м

32

Грушин АП

Юрлова Марія

«Україна»

Бокс

Кубок України

19-24.11.07 м.Коломия

48 кг

ІІІ м

22

Грушин АП

Бонахова Поліна

«Україна»

Бокс

Кубок України

19-24.11.07 м.Коломия

52 кг

ІІ м

26

Грушин АП

Ящук Денис

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України /юнаки/

1-4.04.07 м.Одеса

44 кг

І м

15

Грушин АП

Верьовка Максим

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України /юнаки/

1-4.04.07 м.Одеса

54 кг

І м

15

Грушин АП

Діткун Богдан

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України /юнаки/

1-4.04.07 м.Одеса

44 кг

ІІІ м

11

Грушин АП

Генджоян Сергій

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України /юнаки

5-17.06.07 м.Керч

43 кг

І м

15

Грушин АП

Панасюк Андрій

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України /юнаки

5-17.06.07 м.Керч

36 кг

ІІ м

13

Грушин АП

Артемчук Олег

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України /юнаки

5-17.06.07 м.Керч

34 кг

ІІІ м

11

Грушин АП

Маліновський Роман

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України /юнаки

5-17.06.07 м.Керч

58 кг

ІІІ м

11

Грушин АП

Гончарук Руслана

«Україна»

Легка атлетика

Чемпіонат України серед ДЮСШ /юнаки/

18-22.01.07 м.Харків

800 м

2.31,50 с

VІ м

7

 

Краснов АП

 

 

400 м

1.05,18 с

VІІ м

6

Пятковська Яна

«Україна»

Легка атлетика

Чемпіонат України серед ДЮСШ /юнаки

18-22.01.07 м.Харків

200 м

28,51 с

VІ м

7

Краснов ОГ

400 м

1.05,17

VІ м

7

Коробчук Ольга

«Україна»

Легка атлетика

Чемпіонат України серед ДЮСШ /юнаки

18-22.01.07 м.Харків

800 м

2.32,14

VІІ м

6

Краснов ОГ

1500 м

5.13,41

 

VІ м

7

Лишень Ярослава

«Україна»

Легка атлетика

Чемпіонат України /юнаки

28-30.06.07 м.Київ

400 м

1.04,4 с

ІV м

9

Краснов ОГ

800 м

2.25,7 с

ІІІ м

11

Ткачук Вікторія

«Україна»

Легка атлетика

Чемпіонат України /юнаки

28-30.06.07 м.Київ

400 м

1.06,0 с

VІІІ м

5

Краснов ОГ

Поночевна Олександра

«Україна»

Плавання

Чемпіонат України /юнаки/

11-16.02.07 м.Біла Церква

200 м батт

3.15,54 с

VІ  м

7

Олійник АВ

100 м батт

1.25,01 с

VІ  м

7

Літній чемпіонат України /юнаки/

6-8.06.07 м.Курахово

200 м батт

3.19,70 с

VІІ м

6

100 м батт

1.24,86 с

VІІІ м

 

5

 

Чемпіонат України /юнаки/

27-29.03.07 м.Бровари

100 м батт

1.27,35 с

ІІІ м

11

50 м батт

35,57 с

ІІ м

13

50 м сп

39,73 с

ІV м

9

 

 

 

 

 

 

 

 

Канюка Дмитро

«Україна»

Плавання

Чемпіонат України /юнаки

11-16.02.07 м.Біла Церква

200 м батт

2.50,71 с с

VІІІ м

5

Олійник АВ

Веселов Євген

«Україна»

Плавання

Чемпіонат України /юнаки

11-16.02.07 м.Біла Церква

100 м брас

1.17,15 с

VІІІ м

5

Русакова НП

Ткачук Іванна

«Україна»

Плавання

Зимовий чемпіонат України серед ДЮСШ /юнаки

5-7.03.07 м.Полтава

200 м сп

2.47,38 с

ІV м

9

 

Олійник АВ

 

100 м сп

1.18,85 с

V м

8

Естафетна команда КДЮСШ / дівчата

«Україна»

Плавання

Чемпіонат України /юнаки

13-15.02.07 м.Біла Церква

4 х 50 м

2.19,90 с

VІІІ м

5

Олійник АВ

Штурбабін Олег

ЗСУ

 «Атом України»

Фехтування

Всесвітня Універсіада

13-19.08.07 Бангкок

Шабля

І м ком

37,5

Штурбабіни

Чемпіонат України

8-9.09.07  м.Київ

ІІ м ос

52

Чемпіонат світу

1-6.10.07 м.Санкт-Петербург

ІV м ком

72

Торчук Олександр

ЗСУ

 «Атом України»

Фехтування

Чемпіонат України

8-9.09.07  м.Київ

Шабля

ІІІ м ос

44

Штурбабіни

ІІІ м ком

11

Всесвітня Універсіада

13-19.08.07 Бангкок

І м ком

37,5

Бойко Дмитро

«Динамо»

«Атом України»

Фехтування

Кубок України

25.01.07 м.Київ

Шабля

ІІ м

26

Штурбабіни

Всесвітня Універсіада

13-19.08.07 Бангкок

І м ком

37,5

Чемпіонат світу

1-6.10.07 м.Санкт-Петербург

ІV м ком

72

Пундик Дмитро

«Динамо»

«Атом України»

Фехтування

Чемпіонат України

8-9.09.07  м.Київ

Шабля

ІІІ м ком

11

Штурбабіни

Чемпіонат України /юніори/

10-11.10.07 м.Київ

ІІІ м ос

22

Чемпіонат Європи /юніорки

1-3.11.07 м.Прага

І м ос

150

І м  ком

37,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пундик Галина

«Динамо»

«Атом України»

Фехтування

Чемпіонат України

8-9.09.07  м.Київ

Шабля

ІІІ м ос

44

Штурбабіни

 

І м ком

15

Кубок України

25.01.07 м.Київ

ІІ м

26

Всесвітня Універсіада

13-19.08.07 Бангкок

ІІ м ос

104

  ІІ м ком

26

Чемпіонат світу

1-6.10.07 м.Санкт-Петербург

ІІ м ком

104

Аулов Євген

«Україна»

Фехтування

Чемпіонат України / юнаки

06.02.07 м.Київ

Шабля

ІІІ м

22

Штурбабіни

Чемпіонат Європи / юнаки

6-13.03.07 м.Нові Сад

ІV м  ком

11.25

ІІІ літні спортивні ігри України

2-3.04.07 м.Львів

ІІІ м  ком

11

Комащук Аліна

«Україна»

Фехтування

Чемпіонат України / юнаки

06.02.07 м.Київ

Шабля

ІІІ м

22

Штурбабіни

Чемпіонат України

8-9.09.07  м.Київ

І м  ком

15

Чемпіонат України / юніорки

17-18.10.07 м.Миколаїв

ІІ м  ком

6,5

Конопацький Станіслав

«Україна»

Фехтування

Чемпіонат України / юнаки

06.02.07 м.Київ

Шабля

V м

16

 

Штурбабіни

 

ІІІ літні спортивні ігри України

2-3.04.07 м.Львів

І м  ком

15

Жовнір Ольга

ЗСУ

 «Атом України»

Фехтування

ІІІ літні спортивні ігри України

2-3.04.07 м.Львів

Шабля

ІІІ м ком

11

Штурбабіни

Всесвітня Універсіада

13-19.08.07 Бангкок

ІІ м ком

26

Чемпіонат України

8-9.09.07  м.Київ

ІІ м ос

52

І м ком

15

Чемпіонат України / юніорки

17-18.10.07 м.Миколаїв

ІІ м ком

6,5

Чемпіонат Європи /юніорки

1-3.11.07 м.Прага

ІІ м ком

32,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Кравчук Ірина

«Динамо»

«Атом України»

Фехтування

ІІІ літні спортивні ігри України

2-3.04.07 м.Львів

Шабля

ІІІ м ком

11

Штурбабіни

ІІІ м ос

44

Чемпіонат України

8-9.09.07  м.Київ

І м ос

60

І м ком

15

Чемпіонат України / юніорки

17-18.10.07 м.Миколаїв /

ІІ м ком

6,5

ІІІ м ос

22

Махмет Наталія

«Україна»

Фехтування

Чемпіонат України / юніорки

17-18.10.07 м.Миколаїв /

Шабля

ІІ м ком

6,5

Штурбабіни

Гандбольна команда «Енергетик-НАЕК»

«Атом України»

Гандбол

ІІІ літні спортивні ігри України

3-9.09.07 м.Донецьк

 

VІ м

28

Каспаров ОГ

 

 

 

 

 

 

 

2540,25

 

 

                                                                                                                                                       

                                 

                                                                          

Директор КДЮСШ                                                           В.Л.Кравчук

ППО ХАЕС       


                Без разделения очков   

    ПІДСУМКИ РОБОТИ

У  СПОРТІ  ВИЩИХ  ДОСЯГНЕНЬ  за  2007 рік

НЕТІШИНСЬКОЇ   КДЮСШ  ППО  ХАЕС /ФСТ «Україна»/

Прізвище, ім’я

спортсмена

ФСТ

Вид спорту

Назва змагання

Вид

програми, результат

Місце

Кількість

очок за табл.

Прізвище тренера

1

2

3

4

5

6

7

8

Бабійчук Дмитро

 «Україна»

«Динамо»

Самбо

Чемпіонат Європи

27-29.04.07 м.Правець

68 кг

Ш м

220

Горохов ГВ

Васильчук Іван

«Україна»

«Динамо»

Самбо

Чемпіонат Європи

27-29.04.07 м.Правець

82 кг

Ш м

220

Горохов ГВ

Гонгало Володимир

«Україна»

Самбо

І Євразійські ігри

18-21.09.07 м.Брест

42 кг

ІІ м

52

Горохов ГВ

Чемпіонат України /юнаки

27-31.03.07 Миколаївська обл.

40 кг

ІІ м

13

Дзюдо

Чемпіонат України /юнаки

7-10.11.07 м.Харків

38 кг

ІІІ м

11

Гонгало Віталій

«Україна»

Самбо

І Євразійські ігри

18-21.09.07 м.Брест

40 кг

ІІІ м

44

Горохов ГВ

Чемпіонат України /юнаки

27-31.03.07 Миколаївська обл.

40 кг

І м

15

Дзюдо

Чемпіонат України /юнаки

7-10.11.07 м.Харків

38 кг

ІІ м

13

Пилипчук Юрій

«Україна»

Самбо

Чемпіонат України

5-7.03.07 м.Київ

82 кг

ІІІ м

44

Горохов ГВ

Б / самбо

Чемпіонат України

5-7.03.07 м.Київ

82 кг

І м

60

Вагнер Антон

«Україна»

Дзюдо

Чемпіонат України /юнаки

7-10.11.07 м.Харків 

42 кг

ІІІ м

11

Горохов ГВ

Мельник Віктор

«Україна»

Самбо

Чемпіонат України /юнаки

27-31.03.07 Миколаївська обл.

40 кг

ІІІ м

11

Горохов ГВ

Ісаков Сергій

«Україна»

Самбо

Чемпіонат України /юнаки

27-31.03.07 Миколаївська обл.

42 кг

V м

8

Горохов ГВ

Дядюк Наталія

«Україна»

 Кікбоксинг

ІІІ літні спортивні ігри України

25-27.05.07 м.Суми

52 кг

ІІІ м

44

Самостійно

Бокс

Чемпіонат України

12-18.02.07 м.Ковель

50 кг

V м

32

Ушу

Чемпіонат України

29-30.09.07 м.Київ

56 кг

ІІ м

52

 

Бацман Марина

 

«Україна»

 

 Кікбоксинг

Кубок світу

8-15.05.07 м.Сегед

56 кг

ІІІ м

176

Самостійно

Кікбоксинг

Кубок України

01.12.07 м.Дніпропетровськ

60 кг

І м + І м

60

Бокс

Чемпіонат України

12-18.02.07 м.Ковель

57 кг

ІІІ м

44

Ушу

Чемпіонат України

29-30.09.07 м.Київ

60 кг

І м

60

Ушу

Чемпіонат світу

10-18.11.07 м.Пекін

56 кг

V м

256

Холшевнік Світлана

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України

12-18.02.07 м.Ковель

54 кг

ІІ м

52

Грушин АП

Дольна Юлія

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України

12-18.02.07 м.Ковель

50 кг

V м

32

 

Грушин АП

Юрлова Марія

«Україна»

Бокс

Кубок України

19-24.11.07 м.Коломия

48 кг

ІІІ м

22

Грушин АП

Бонахова Поліна

«Україна»

Бокс

Кубок України

19-24.11.07 м.Коломия

52 кг

ІІ м

26

Грушин АП

Ящук Денис

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України /юнаки/

1-4.04.07 м.Одеса

44 кг

І м

15

Грушин АП

Верьовка Максим

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України /юнаки/

1-4.04.07 м.Одеса

54 кг

І м

15

Грушин АП

Діткун Богдан

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України /юнаки/

1-4.04.07 м.Одеса

44 кг

ІІІ м

11

Грушин АП

Генджоян Сергій

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України /юнаки

5-17.06.07 м.Керч

43 кг

І м

15

Грушин АП

Панасюк Андрій

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України /юнаки

5-17.06.07 м.Керч

36 кг

ІІ м

13

Грушин АП

Артемчук Олег

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України /юнаки

5-17.06.07 м.Керч

34 кг

ІІІ м

11

Грушин АП

Маліновський Роман

«Україна»

Бокс

Чемпіонат України /юнаки

5-17.06.07 м.Керч

58 кг

ІІІ м

11

Грушин АП

 

Гончарук Руслана

«Україна»

Легка атлетика

Чемпіонат України серед ДЮСШ /юнаки

18-22.01.07 м.Харків

800 м

2.31,50 с

VІ м

7

Краснов ОГ

400 м

1.05,18 с

VІІ м

6

Пятковська Яна

«Україна»

Легка атлетика

Чемпіонат України серед ДЮСШ /юнаки

18-22.01.07 м.Харків

200 м

28,51 с

VІ м

7

Краснов ОГ

400 м

1.05,17

VІ м

7

Коробчук Ольга

«Україна»

Легка атлетика

Чемпіонат України серед ДЮСШ /юнаки

18-22.01.07 м.Харків

800 м

2.32,14

VІІ м

6

Краснов ОГ

1500 м

5.13,41

 

VІ м

7

Лишень Ярослава

«Україна»

Легка атлетика

Чемпіонат України /юнаки

28-30.06.07 м.Київ

400 м

1.04,4 с

ІV м

9

Краснов ОГ

800 м

2.25,7 с

ІІІ м

11

Ткачук Вікторія

«Україна»

Легка атлетика

Чемпіонат України /юнаки

28-30.06.07 м.Київ

400 м

1.06,0 с

VІІІ м

5

Краснов ОГ

Поночевна Олександра

«Україна»

Плавання

Чемпіонат України /юнаки

11-16.02.07 м.Біла Церква

200 м батт

3.15,54 с

VІ  м

7

Олійник АВ

100 м батт

1.25,01 с

VІ  м

7

Літній чемпіонат України /юнаки/

6-8.06.07 м.Курахово

200 м батт

3.19,70 с

VІІ м

6

100 м батт

1.24,86 с

VІІІ м

5

Чемпіонат України /юнаки

27-29.03.07 м.Бровари

100 м батт

1.27,35 с

ІІІ м

11

50 м батт

35,57 с

ІІ м

13

50 м сп

39,73 с

ІV м

9

Канюка Дмитро

«Україна»

Плавання

Чемпіонат України /юнаки

11-16.02.07 м.Біла Церква

200 м батт

2.50,71 с с

VІІІ м

5

Олійник АВ

Веселов Євген

«Україна»

Плавання

Чемпіонат України /юнаки

11-16.02.07 м.Біла Церква

100 м брас

1.17,15 с

VІІІ м

5

Русакова НП

Ткачук Іванна

«Україна»

Плавання

Зимовий чемпіонат України серед ДЮСШ /юнаки

5-7.03.07 м.Полтава

200 м сп

2.47,38 с

ІV м

9

 

Олійник АВ

 

100 м сп

1.18,85 с

V м

8

Естафетна команда КДЮСШ / дівчата

«Україна»

Плавання

Чемпіонат України /юнаки

13-15.02.07 м.Біла Церква

4 х 50 м

2.19,90 с

VІІІ м

5

Олійник АВ

Штурбабін Олег

ЗСУ

 «Атом України»

Фехтування

Всесвітня Універсіада

13-19.08.07 Бангкок

Шабля

І м ком

150

Штурбабіни

Чемпіонат України

8-9.09.07  м.Київ

ІІ м ос

52

Чемпіонат світу

1-6.10.07 м.Санкт-Петербург

ІV м ком

288

Торчук Олександр

ЗСУ

 «Атом України»

Фехтування

Чемпіонат України

8-9.09.07  м.Київ

Шабля

ІІІ м ос

44

Штурбабіни

ІІІ м ком

44

Всесвітня Універсіада

13-19.08.07 Бангкок

І м ком

150

Бойко Дмитро

«Динамо»

«Атом України»

Фехтування

Кубок України

25.01.07 м.Київ

Шабля

ІІ м

26

Штурбабіни

Всесвітня Універсіада

13-19.08.07 Бангкок

І м ком

150

Чемпіонат світу

1-6.10.07 м.Санкт-Петербург

ІV м ком

288

Пундик Дмитро

«Динамо»

«Атом України»

Фехтування

Чемпіонат України

8-9.09.07  м.Київ

Шабля

ІІІ м ком

44

Штурбабіни

Чемпіонат України /юніори/

10-11.10.07 м.Київ

ІІІ м ос

22

Чемпіонат Європи /юніорки

1-3.11.07 м.Прага

І м ос

150

І м ком

150

Пундик Галина

«Динамо»

«Атом України»

Фехтування

Чемпіонат України

8-9.09.07  м.Київ

Шабля

ІІІ м ос

44

Штурбабіни

 

І м ком

60

Кубок України

25.01.07 м.Київ

ІІ м

26

Всесвітня Універсіада

13-19.08.07 Бангкок

ІІ м ос

104

  ІІ м ком

104

Чемпіонат світу

1-6.10.07 м.Санкт-Петербург

ІІ м ком

416

Аулов Євген

«Україна»

Фехтування

Чемпіонат України / юнаки

06.02.07 м.Київ

Шабля

ІІІ м

22

Штурбабіни

Чемпіонат Європи / юнаки

6-13.03.07 м.Нові Сад

ІV м  ком

45

ІІІ літні спортивні ігри України

2-3.04.07 м.Львів

ІІІ м  ком

44

Комащук Аліна

«Україна»

Фехтування

Чемпіонат України / юнаки

06.02.07 м.Київ

Шабля

ІІІ м

22

Штурбабіни

Чемпіонат України

8-9.09.07  м.Київ

І м  ком

60

Чемпіонат України / юніорки

17-18.10.07 м.Миколаїв

ІІ м  ком

26

Конопацький Станіслав

«Україна»

Фехтування

Чемпіонат України / юнаки

06.02.07 м.Київ

Шабля

V м

16

 

Штурбабіни

 

ІІІ літні спортивні ігри України

2-3.04.07 м.Львів

І м  ком

60

Жовнір Ольга

ЗСУ

 «Атом України»

Фехтування

ІІІ літні спортивні ігри України

2-3.04.07 м.Львів

Шабля

ІІІ м ком

44

Штурбабіни

Всесвітня Універсіада

13-19.08.07 Бангкок

ІІ м ком

104

Чемпіонат України

8-9.09.07  м.Київ

ІІ м ос

52

І м ком

60

Чемпіонат України / юніорки

17-18.10.07 м.Миколаїв

ІІ м ком

26

Чемпіонат Європи /юніорки

1-3.11.07 м.Прага

ІІ м ком

130

Кравчук Ірина

«Динамо»

«Атом України»

Фехтування

ІІІ літні спортивні ігри України

2-3.04.07 м.Львів

Шабля

ІІІ м ком

44

Штурбабіни

 

ІІІ м ос

44

Чемпіонат України

8-9.09.07  м.Київ

І м ос

60

І м ком

60

Чемпіонат України / юніорки

17-18.10.07 м.Миколаїв /

ІІ м ком

26

ІІІ м ос

22

Махмет Наталія

«Україна»

Фехтування

Чемпіонат України / юніорки

17-18.10.07 м.Миколаїв /

Шабля

ІІ м ком

26

Штурбабіни

Гандбольна команда «Енергетик-НАЕК»

«Атом України»

Гандбол

Чемпіонат України 

/вища ліга/

 

V м

32

Каспаров ОГ

 

ІІІ літні спортивні ігри України

3-9.09.07 м.Донецьк

VІ м

28

 

 

 

 

 

Всього:

5 189

 

 

 

Директор КДЮСШ                                                  В.Л.Кравчук 

ППО ХАЕС                                                                                                                                                      

 




ВідмінитиДодати коментар


 

Всі публікації

Достойная полноценная еда всего за десять минут, ТЕПЕРЬ В УКРАИНЕ!!!