Команда «Енергоатом» з плавання здобула срібло міжнародних змагань

Тренер КДЮСШ ППО Хмельницької АЕС Анатолій Олійник у складі команди «Енергоатом» представив Нетішин на міжнародних змаганнях.

За сприяння первинної профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом», 27-28 листопада у м. Бровари спортсмени-атомники взяли участь у запливах міжнародних змагань з плавання «Kyiv Open» на призи клубу «Гаврилич Мастерс».

Серед 58 заявлених клубів та 320 учасників плавцям Енергоатома вдалося здобути друге загальнокомандне місце. Представник ХАЕС Ана­толій Олійник зазначив: «Для команди «Енергоатом» друге загальнокомандне місце – потужний результат».

Нетішинець Анатолій Олійник у своїй віковій категорії став переможцем у двох дисциплінах батерфляєм – 200 метрів та 100 метрів, а також фінішував другим на п’ятдесятиметрівці цим же стилем. У абсолютній першості, незалежно від вікової категорії, результат представника КДЮСШ ППО ХАЕС також вражає – 2, 3 і 9 місця відповідно.