УЛОВ НА…ТРЬОХ

Кажуть, що є таке поняття, як рибальське везіння. З цим погодяться навіть найдосвідченіші рибалки, які часто своїми досягненнями перевершують колег по захопленню.

Минулої суботи на водосховище Хмельницької АЕС вийшли більше двох десятків рибалок, щоб позмагатись у спортивній риболовлі на Кубок «Клубу рибалок-аматорів ВП ХАЕС» з ловлі хижої риби спінінгом. Більшість цих учасників не належать до когорти дилетантів, бо різними видами риболовлі займаються не один рік. Кожен учасник змагань прихопив з собою кращі зразки рибальських обладунків та «золоту» колекцію блешень, воблерів та інших сучасних неприродних наживок.

Коли розпочалися змагання, вщух потужний вітер, який ще вночі погрожував влаштувати для спінінгістів справжнє випробування. Погода стала комфортною  для рибалок. У риби ж був зовсім інший настрій: вона настирливо відмовлялася від пропонованого «сніданку».  Епі­зодичне клювання бажаних результатів  не приносило. Під час змагань не обходилось  без прикрих моментів: блешні зачіплювались за підводні старі пеньки і відривались. Таких фактів було багатенько.

Після закінчення змагань суддівська колегія приступила до процедури зважування. Це не зайняло багато часу, бо «творчий доробок» рибалок-аматорів складався лише з двох окунів та червоноперки. Найбільшу рибину вагою 323 грами вдалося впіймати Олегу Гичуну. На п’ятнадцять грамів «худішим» виявився улов в Олександра Ярмолюка. Третій результат зафіксовано в Олександра Кислиці – 217 грамів. Вони й стали володарями нагород, які вручив голова «Клубу рибалок-аматорів ВП «ХАЕС» Сергій Онищук.

Ірина Мельник

На знімку: переможці змагань та суддівська колегія