На ХАЕС дотримуються «соціальної конституції»

Колективний договір «НАЕК «Енергоатом» - єдиний стандарт, який забезпечує виконання соціальних програм колективу атомників.

Колективний договір – це наша «соціальна конституція», тому виконання його умов – першочергове завдання адміністрації та профспілок, що сприяє створенню здорового мікроклімату, дозволяє персоналу концентрувати максимум уваги на вирішенні виробничих завдань, - розповів голова первинної профспілкової організації Хмельницької АЕС Михайло Гук.

Впродовж 2021 року у повному обсязі проведено фінансування програм щодо надання соціальних гарантій та компенсацій працівникам ХАЕС і членам їхніх родин.

Зокрема, на 5,22 млн грн було надано пільг та гарантій для 576 осіб. Понад 60 мільйонів гривень виділено на оздоровлення майже 3000  працівників атомної станції та членів їхніх сімей, що є рекордним показником.

Протягом 2021 року персоналу ХАЕС виділено безвідсоткові позики на придбання житла у сумі понад 10 млн грн. Крім того, на ХАЕС продовжили укладання договорів із добровільного медичного страхування для працівників за кошти енергопідприємства. На 2022 рік кількість охочих укласти договори зросла і становить майже 69%.