На РАЕС – новий директор

12 червня 2012 року президент ДП НАЕК “Енергоатом” представив колективу Рівненської АЕС новопризначеного генерального директора Павла Яремовича Павлишина.

Президент НАЕК “Енергоатом” Юрій Недашковський зустрівся з керівництвом та начальниками під­розділів Рівненської АЕС. Він охарактеризував РАЕС як найстаріше підприємство компанії, яке має власні хороші традиції, запроваджені ще першим директором станції Володимиром Коров­кіним, й підтримані всіма його наступниками. Юрій Недашковський вручив Павлу Павлишину наказ про призначення та побажав успіхів, підтримки однодумців на новій посаді, реалізації своїх найкращих особистих рис, впровадження всього задуманого.

Від Рівненської обласної державної адміністрації генерального директора привітав перший заступник РОДА Анатолій Юхименко.

Павло Павлишин, подякувавши керівництву компанії за довіру, обласній адміні­страції - за підтримку, запевнив, що докладе максимум зусиль для того, щоб РАЕС й надалі розвивалася та безпечно виконувала функції, які на неї покладені.

Павло Яремович Павлишин, народився 8 квітня 1967 року в селищі Орешне Манського району Красноярського краю. У 1992 році після  служби в рядах Збройних Сил та закінчення Одеського політехнічного інституту був прийнятий на РАЕС на посаду оператора реакторного відділення. З березня 1998-го - на керівних посадах. Останні кілька років працював заступником головного інженера – начальником навчально-тренувального центру ВП РАЕС.

Павло Павлишин одружений, має двох синів.