Наблизились до бойової форми

Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан стала переможницею міжнародного турніру-сателіта в турецькій Анталії.

Українка виграла п'ять боїв з шести в груповому раунді, після чого стартувала в турі прямого вибування під другим номером посіву. У першому поєдинку Харлан обіграла угорку Бриджіт Пентек (15:8), далі вибила із боротьби співвітчизницю Аліну Комащук (15: 6), в півфіналі не зазнала проблем із білорускою Ганною Іваніщанкой (15:5), а у вирішальному поєдинку з мінімальною перевагою вирвала перемогу у іншої представниці Білорусі Дар'ї Андрєєвої (15:14).

Бронзову медаль турніру здобула ще одна українка Олена Вороні­на, яка в 1/2 фіналу програла Андрєєвій з рахунком 10:15. Також в топ-8 потрапило відразу п'ять українок: Харлан, Вороніна, Комащук, Юлія Бакастова і Олександра Мамонтова. За крок від вісімки найсильніших зупинилася Ольга Жовнір, яка фінішувала на 9-му місці. Отже дві нетішинки А.Комащук та О.Жовнір входять до топ-фехтувальниць нинішнього змагального сезону.