Нетішинці серед кращих самбістів України

Федерація самбо України оприлюднила національний рейтинг 2021 року. У десятці кращих спортсменів року – вихованець КДЮСШ ППО Хмельницької АЕС Ярослав Давидчук. Його наставник, заслужений тренер України Геннадій Горохов посів сьому сходинку топ-10 кращих тренерів України з рейтингом 9468 балів.

Минулого року Ярослав Давидчук здобув бронзову нагороду чемпіонату світу, піднявся на першу сходинку п’єдесталу пошани чемпіонату Європи, виборов золоті нагороди чемпіонату України та Кубку України. Ці відзнаки принесли спортсмену 7450 балів та забезпечили шосте місце національного рейтингу. У дисципліні «спортивне самбо (чоловіки)» Ярослав Давидчук очолив трійку лідерів 2021 року.

Із черговими досягненнями повернулися вихованці Геннадія Горохова з чемпіонату України із самбо серед молоді та юнаків, який проходив 27-30 січня у Львові. У спортивному самбо серед молоді перше місце здобули Богдан Цисар (79 кг), Василь Сидор (71 кг) та Сергій Шпак (53 кг). Серед юнаків у цій дисципліні золото виборов Максим Луцик (71 кг), срібло у Владислава Жогана (53 кг). У бойовому самбо серед молоді на другій сходинці п’єдесталу ще один нетішинець Олексій Терлецький (71 кг).

За результатами цього чемпіонату буде сформовано збірну команду України для виступу на чемпіонаті Європи, який відбудеться навесні. Усі переможці у своїх вікових та вагових категоріях – першочергові кандидати на зарахування до збірної.