Нетішинські рятувальники стали призерами чемпіонату області з легкоатлетичного кросу

На стадіоні “Поділля” у Хмельницькому проходив чемпіонат Хмельницької області з легкоатлетичного кросу серед пожежно-рятувальних підрозділів. Турнір проводився з метою залучення рятувальників до систематичних занять фізичною культурою та спортом задля зміцнення здоров’я. Біговими доріжками стадіону рятувальники з усіх підрозділів області долали відстань у 1000, 3000 та 5000 м. Бігли легкоатлетичний крос й нетішинські вогнеборці. У ході запеклої боротьби рятувальники 3-го Державного пожежно-рятувального загону з Нетішина вибороли бронзу.

За сумою балів першість у змаганнях здобула збірна команда вогнеборців 4-го Державного пожежно-рятувального загону Хмельницького району. На другу сходинку піднялась збірна рятувальників 1-го ДПРЗ з Хмельницького. Спортсмени, які продемонстрували кращі результати, представлятимуть команду Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області на обласних змаганнях серед силових структур.