Оздоровлення – за планом

Оздоровлення персоналу – один з пріоритетів профспілкової організації Хмельницької АЕС. Її лідер Михайло Гук відзначає, що фінансовий бік для організації є критичним, адже, як правило, розрахунки за закуплені путівки надходять в кінці року і багато надавачів послуг працюють під гарантії чесного слова голови ППО ХАЕС. Надзвичайну допомогу надає профспілковий комітет компанії НАЕК «Енергоатом» (голова О.Лич), який виділяє кошти, замовляє значну кількість путівок. Приміром, з 413 путівок,  отриманих на оздоровлення дітей членів ППО ХАЕС, 198 надала профспілкова організація компанії.

Вже відбулись заїзди: у дитячий табір «Мандарин» (смт. Піщане Бахчисарайського району), - дві групи, 62 дітей з  87; дитячий табір «Какаду» м. Євпаторія, - 40 дітей з 62 за заявками; ММЦ «Ай-Кемп» (смт. Піщане Бахчисарайського району, - 35 з 83; ДЗОВСТ «Агатівка» (село Симонів Гощанського району), - 161 дитина з 180. Середня собівартість однієї путівки складає 5894 гривні.

Звичайно ж, батьки оплачують 10 відсотків від вартості путівки. Загалом, на дитяче оздоровлення спрямовано понад два мільйони 434 тисячі гривень.

У першому півріччі персонал ВП ХАЕС мав можливість відпочити у санаторіях Закарпаття: «Синяк», «Квітка полонини», «Карпати», «Сонячна долина»; у прикарпатських санаторіях міст Трускавець та Моршин; на південному березі Криму у «Горному» та «Утёсе», ялтинському пансіонаті «Масандра» та євпаторійському санаторії «Прометей». Крім цього нетішинців приймала «Гілея», що в с.Лазурне Херсонської області, бази відпочинку - «Тернопіль», що на Одещині, та «Щацькі озера» на Волині. Отже, правом на путівки скористались 647 осіб. І в даному випадку левову частину путівок проплатила профспілкова організація компанії. Взагалі на оздоровлення персоналу вже витрачено понад чотири з половиною мільйони гривень.

- Сезон ще не завершено, - каже голова профкому Хмельницької АЕС Михайло Гук. – Хочу констатувати, що попри всі фінансові проблеми, ми знаходимо порозуміння з боку керів­ництва станції, партнерів, профспілкової органі­зації компанії. Важлива місія з оздоровлення, як завжди, буде реалізована на практиці.

Віктор Гусаров

На знімку: діти працівників станції відпочивають у ДЗОВСТ «Агатівка»