Президент Енергоатома Юрій Недашковський провів робочу нараду на ХАЕС

8 жовтня на Хмельницькій АЕС з робочим візитом перебував президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський. У рамках відвідин станції керівник Компанії здійснив обхід першого енерго­блока ХАЕС та провів нараду з питань відновлення працездатності турбогенератора блока №1 Хмельницької АЕС.

Нагадаємо, що після проведення ремонтно-модернізаційних робіт у рамках продовження терміну експлуатації першого енергоблока, під час пускових випробувань відбулось пошкодження турбогенератора. Наразі тривають ремонтні роботи.

В ході наради генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко доповів про хід виконання робіт з ремонту статора генератора, наявність оснащення, людських ресурсів та фінансування.

Про роботи з ремонту ротора генератора присутніх на зібранні поінформував начальник електричного цеху ВП ХАЕС В’ячеслав Семенов. Він доповів про виконання графіка робіт, наявність товарно-матеріальних цінностей та оснастки, доставку ротора із Рівненської АЕС.

На нараді також обговорювались питання щодо виконання робіт із заміни та монтажу статора генератора, режиму роботи енергоблоків під час проведення ремонту.

Фото Олександра Шустерука