Президент призначив нового голову обласної державної адміністрації

19 травня, під час робочої поїздки до Хмельницької області, Президент України Петро Порошенко представив активу області новопризначеного голову Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового.

У церемонії представлення взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний та його заступники, народні депутати, депутати обласної ради, голови районних рад, міські голови, сільські, селищні, міські голови об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, керівники структурних підрозділів ОДА та територіальних підрозділів центральних органів влади.

Президент подякував Олександру Корнійчуку за ту важливу роботу, яку він виконував на посаді голови Хмельницької обласної державної адміністрації та повідомив, що Олександр Олександрович призначений радником Президента (поза штатом) з іншими напрямками відповідальності.

Президент зазначив, що підтримав пропозицію Уряду, яка була внесена щодо призначення на посаду голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового.

Глава держави також зауважив, що Вадим Лозовий є людиною, яка представляє реальний сектор економіки. «І це є першим завданням, яке я ставлю як Президент – принципове забезпечення зростання економіки, залучення інвестицій, підвищення зарплат. Робити все для того, щоб забезпечити на Хмельниччині інвестиційний та економічний бум», – наголосив Петро Порошенко­.

Президент особливо наголосив на важливості забезпечення належних умов для розвитку малого та середнього бізнесу, сприяння фермерським господарствам.

Новопризначений голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий, в свою чергу, подякував за до­віру та наголосив, що розуміє відповідальність, яка на нього покладена. «Я впевнений, що разом з депутатським корпусом обласної ради, разом з Вашою командою, з усіма людьми, яким небайдужа доля Хмельниччини, ми будемо досягати найвищих показників і Хмельницька область буде одною з найкращих», – сказав він.

Довідка. Лозовий Вадим Миколайович – депутат Хмельницької обласної ради, керівник депутатської фракції “За конкретні справи”, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку, член депутатської групи «Захист прав власників земельних паїв”. До призначення займав посаду заступника генерального директора ТОВ “Епіцентр”.