Стали власниками житла

Напередодні державного свята – Дня Конституції - генеральний директор Хмельницької АЕС Андрій Козюра вручив ключі від квартир для працівників, що потребували покращення житлових умов.

Однокімнатні квартири були придбані на вторинному ринку у працівників станції, які отримали перед тим безвідсоткову позику від підприємства.

Новими власниками квартир стали шестеро працівників ХАЕС. Спільне рішення щодо розподілу житла було прийняте наприкінці травня адміністрацією та профспілковим комітетом Хмельницької АЕС. Кандидати перебували на квартирному обліку підприємства та були першими у списку на одержання житла. Серед них представники цеху дезактивації та переробки радіоактивних відходів, загону воєнізованої відомчої охорони, енергоремонтного підрозділу, цеху господарського забезпечення та хімічного цеху.

За словами дезактиваторниці ЦДПРВ Раїси Шкамбарної, рідні до останнього не знали про таку подію, зважилася поділитися з ними новиною лише коли дізналася адресу нової квартири.

Як зазначив заступник генерального директора з персоналу Богдан Шмигельський, таку позитивну практику передачі житла Хмельницька АЕС планує продовжувати і надалі, для цього розроблено та впроваджено  відповідний фінансовий механізм.