Суперліга потребує супергри

Чергову гру у Запоріжжі у супер­лізі гандбольна команда «Енергетик-НАЕК» провела без тренера. Виводив на поле гравців капітан Юрій Каверін. Делегат ФГУ Віталій Писаренко після телефонних консультацій з Федерацією гандболу України дозволив арбітрам дати сигнал до початку зустрічі.

Зазначимо, «ЗТР-Буревісник» відразу пішов на штурм. Чотири голи підряд влетіли у ворота Святослава Діденка. З чотирьох голів, три господарі майданчика забили у швидкісних атаках. За  рахунку 8:4, нетішинці змінили воротаря. Місце у прямокутнику зайняв Тарас Супрун. «Енергетик-НАЕК» став грати 5-1. Проте  це не допомогло. З різницею у плюс вісім м’ячів команди пішли на перерву. У другому таймі гра вирівнялася. Проте  «ЗТР-Буревісник» спокійно довів матч до перемоги.

В активі нетішинців два очки після п’яти матчів. Ще дві команди мають по три очки, а львів’яни жодного. Наступна гра із одним з лідерів чемпіонату ЗНТУ ЗАС, який закріпився на четвертій позиції.