Світлої пам’яті Миколи Васильовича Петриченка

6 липня 2020 року на 72-му році життя перестало битися серце світлої людини, талановитого журналіста, справжнього патріота України, відданого друга, прекрасного керівника — головного редактора газети «Атомник України» Миколи Васильовича Петриченка.

Микола Васильович народився 13 липня 1948 року у м. Чуднів Житомирської області. Трудову біографію розпочав на українській залізниці після закінчення з відзнакою Київського технікуму залізничного транспорту у 1967 році. Але колія життя різко повернула його у бік поліграфії, а потім і журналістики, після служби у лавах радянської армії, яку він проходив на знаменитому Байконурі.

У 1977 році Микола Васильович закінчив вечірнє відділення Київського державного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю журналістика, якій віддав 43 роки свого трудового життя. А взагалі трудовий стаж Миколи Петриченка – 54 роки!

Яскраві сторінки його журналістської біографії — то газети «Вісник Чорнобиля», в якому він пропрацював з 1990 по 2000 роки, та «Атомник України», який він створив разом із засновником — Атомпрофспілкою України і випустив 1021 номер.

Упродовж своєї журналістської діяльності, і особливо як профспілковий журналіст і головний редактор поважного видання, він віддано служив людям, сповідуючи ідеали справедливості і добропорядності. Ніколи не забував своїх побратимів-чорнобильців, сам був учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Мудрий, чуйний, високопрофесійний і водночас принциповий та вимогливий. Таким запам’ятає його увесь профспілковий загал, його колеги і друзі.

Центральний комітет Професійної спілки працівників атомної енергетики та промисловості України глибоко сумує з приводу смерті Миколи Васильовича Петриченка та висловлює щирі співчуття його рідним і близьким. Світла пам’ять про нього назавжди збережеться у серцях тих, хто його знав і любив, хто працював з ним поруч.

Центральний комітет Атомпрофспілки України