В Україні стартувала спеціальна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ для стрімкої зміни способу мислення українців з виведенням його на якісно новий рівень, розроблена Академією Справжнього Успіху в межах проєкту КРАЇНА МРІЙ™ — соціальної ініціативи Миколи і Тетяни Латанських.
 
Тренінги планується провести в 154 українських містах, а навчити щонайменше 15 000 українців. Отримані знання та продовження роботи над собою підвищить їх шанси на успіх у житті й бізнесі, сформують розуміння, як підвищити рівень доходів, дадуть відповідь на багато життєвих питань і, як результат, стимулюватимуть позитивні зміни в країні.
 
На сьогодні тренінги вже пройшло більше 9000 українців по всій країні і відвідано 76 міст зі 154.
 
У Нетішині тренінг відбудеться 30 листопада о 18:00 у Головній залі Нетішинської школи мистецтв за адресою м. Нетішин, проспект Курчатова, 5, перший поверх.
 
«Ми задумалися, якими мають бути українці, щоб створити країну мрії? Відповідь була для нас як успішних людей очевидна. І так само ставало зрозуміло, що для багатьох українців це темний ліс. Люди звикли жити із завченими фразами, які знімають з них відповідальність: „Від мене нічого не залежить!“, „Не вийшло, значить не судилося“ і т.д. Наші співвітчизники перебувають переважно в песимістичному настрої і, крім того, що не знають, як діяти, ще й не вірять в самих себе. Ми зрозуміли, що могли б, використовуючи наш дванадцятилітній досвід роботи з різними людьми у понад 70 країнах світу, навчити українців переводити мислення в режим: „Своїми справами я створюю країну своєї мрії“. Для цього ми готові надати практичні інструменти досягнення успіху у всіх сферах життя!» — пояснює Микола Латанський.
 
Програма розрахована на 12 місяців. Формат заходів програми ПРОРИВ ДО УСПІХУ™ включатиме два рівні, що відрізняються тривалістю навчання.
 
1. «ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. Експрес-курс» — вечірній експрес-тренінг тривалістю 2,5 години. Проходить у 154 містах - 22 обласних центрах та 132 містах обласного значення України. Навчання безплатне для всіх бажаючих.
 
2. «ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. Занурення» — триденний тренінг. Проходить раз на два місяці в Києві і збирає учасників з усієї України та інших країн. Навчання платне, але для учасників проєкту КРАЇНА МРІЙ є можливість пройти програму за пільговою вартістю.
 
«Трансформаційна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУ™ фокусується на п’яти елементах, потрібних для здійснення прориву кожного окремо взятого українця і країни в цілому. Це розуміння того, ти хочеш досягти, віра в те, що будь-яка задумка тобі під силу, здатність взяти на себе 100%-ну відповідальність за результат, за свої дії і за себе, постановка чітких вимірних цілей і щоденна праця ля досягнення бажаного», — розповідає Тетяна Латанський.
 
У програмі можуть взяти участь ті українці, які відчувають в собі сили змінити себе й своє оточення і збираються докласти зусиль, щоб перетворити Україну на справню КРАЇНУ МРІЙ™. Для них підготовлено теоретичні знання, практичні вправи, спеціальні практики підвищення усвідомленості, інструменти забезпечення щоденних трансформаційних процесів.
 
В результаті навчання в програмі ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ для стрімкої зміни учасники оволодівають законами успіху, навчаються, як позбутися всього, що може заважати руху вперед і вгору, розуміють, як розставляти пріоритети і досягати більшого за менший час, знаходять для себе мотивувальні ланки і можуть впроваджувати Формулу Прориву™ в усі сфери свого життя.
 
Микола і Тетяна Латанські — український бренд № 1 людського успіху й реалізації потенціалу в житті та бізнесі.
 
Микола Латанський, президент компанії Academy of True Success, LLC зі штаб-квартирами в США, Естонії та Україні, інвестор в Силіконовій Долині, США, автор унікальної методики тестування людського потенціалу «Зерно Душі™», мотиваційний спікер і тренер особистісного зростання, який виступив у 31 країні світу, а також перший коуч на пострадянському просторі, який побудував успішну коучинговий практику і став доларовим мільйонером.
 
Тетяна Латанська — успішна фотохудожниця, авторка унікальної методики розвитку жіночої мудрості «Шкала Жіночності™», авторка книги «Жіноча мудрість» і ведуча міжнародної жіночої програми «Дружина Генія™, або Як розкрити й підтримати у чоловікові генія».