Уроки тактики та стратегії від бійців взводу спеціального призначення

  • Головна
  • Новини
  • Уроки тактики та стратегії від бійців взводу спеціального призначення
Пт, 14 Червня 2019
Уроки тактики та стратегії від бійців взводу спеціального призначення

Уроки тактики та стратегії від бійців взводу спеціального призначення

На  стрільбищі в/ч  №3043  з охорони Хмельницької АЕС відбулись показові тактико військові навчання для вихованців комунального закладу "Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою”  Рівненської обласної ради за участю бійців взводу спеціального призначення. Вони демонстрували навички забезпечення охорони об’єктів, знищення диверсійних груп за допомогою малих  мобільних груп з використанням різних видів вогнепальної зброї та застосуванням прийомів рукопашного бою.

Для острозьких ліцеїстів бійці військової частини продемонстрували кращі зразки стрілецької зброї, яка є у наявності  взводу спеціального призначення. Це автомати «АК», пістолети Стєчкіна, снайперські гвинтівки, серед яких зброя швейцарського виробництва, здатна вражати цілі на далеких дистанціях.

За словами командира військової частини №3043 підполковника Костянтина Кабанова, у підпорядкуванні військових, які забезпечують охорону Хмельницької АЕС, вже два роки перебуває стрільбище. Кулезахисні та кулеприймальний вали мають належну товщину і досить надійно захищають від куль. Вогонь по мішенях можна вести з відстані сто метрів. Добре позначена лінія вогню. Найближчим часом планується обладнання стрільбища засобами, які дозволять здійснювати навчання в умовах сутінок і навіть вночі. Відтак відпаде необхідність використовувати стрільбища міського професійного ліцею та Цвітохи. Це економить кошти, дозволяє частіше проводити заняття. Показовим є й те, що  стрільбище знаходиться на території, яка охороняється військовою частиною і обмежує несанкціонований доступ сторонніх осіб.

Під час показових навчань курсанти з Острога взяли участь у тренуваннях із знешкодження диверсі­йних груп  спеціальним електронним  обладнанням, яке використовується для тренування військово­службовців військової частини №3043.

«Між військовою частиною №3043 та ліцеєм укладено договір про співпрацю. Перші  плоди ми вже маємо можливість оцінити. Для наших ліцеїстів є важливим досвід, який мають професійні військові, що займаються охороною такого важливого стратегічного об’єкта, як Хмельницька АЕС. Ми наші взаємини будемо поглиблювати, бо ж мета у нас одна – надійне забезпечення обороноздатності нашої держави» - наголосив виконувач обов’язків начальника  комунального закладу "Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою” Рівненської обласної ради, заступник начальника  з виховної роботи – начальник відділення виховної роботи підполковник Ігор Приступа.

Олександр Шустерук

Фото автора
ВідмінитиДодати коментар

Перспектива