В орбiтi – мiсто енергетикiв

Відповідно до рішення міської ради, у Старому Кривині найменовано 3 нові вулиці, згідно з генеральним планом села: Проєктна вулиця розділена на вулицю Миколи Гарбара, Сільцеву та Затишну. Розташовані нові вулиці в напрямку від ТрЦ ХАЕС до Старого Кривина.

Найменування вулицям надали старокривинці – попередньо старостою села Старий Кривин Світланою Ясенчук було проведено опитування у вайбергрупі «Кривин Громада», яка налічує більше 900 учасників.

Одну з трьох нових вулиць старокривинці назвали на честь свого односельчанина Миколи Гарбара, учасника АТО, військовослужбовця Луганського прикордонного загону, який помер 24 червня 2015 року від важких травм, отриманих поблизу смт Станиця Луганська Луганської області.

***

Рішенням виконкому затверджено заходи щодо відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, згідно з яким одноразова грошова допомога буде надана для 122 осіб. Видатки становлять 61 тис. грн.

***

З 1 грудня 2021 року в КЗ «Публічна бібліотека Нетішинської міської територіальної громади» та Нетішинському міському краєзнавчому музеї діятимуть нові тарифи на надання платних послуг. Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконкому.

***

Відповідно до рішень міської ради управлінню капітального будівництва виконавчого комітету Нетішинської міської ради передано функції замовника будівництва 2 нових об’єктів: будівництво мережі зовнішнього освітлення по вул. Солов’євська; будівництво мережі зовнішнього освітлення вулиць Чкалова, Космічна, Лесі Українки, Шевченка, Богдана Хмельницького в с. Старий Кривин.

Управлінню капітального будівництва передано функції замовника капітального ремонту 6 об’єктів: частини будівлі Нетішинської ЗОШ №2 (заміна існуючих заповнень віконних прорізів); частини покриття дороги з улаштуванням тимчасової зупинки автомобілів поблизу будинків №2, 6, 10 по вул. Михайлова; покриття дороги № 3 (вул. Солов’євська від буд. №158 до буд. №146); покриття проїзду №4 (вул. Солов’євська до перетину з дорогою №3); покриття проїзду № 7 (вул. Солов’євська від буд. №268 до перетину з дорогою №6 у районі трансформаторної підстанції); покриття проїзду №15 (вул. Солов’євська від буд. №51 до будівлі ФАПу).

***

Нині у Нетішині функціонує 8 закладів дошкільної освіти. Розташовані вони в 4-х мікрорайонах міста. Мікрорайон №5 єдиний, де немає закладу позашкільної освіти.

Місцева влада докладала і докладає максимум зусиль, щоб в цьому мікрорайоні розпочалось будівництво дитсадка.

На теперішній час всі необхідні процедури позаду: земельні, проєктні, визначені джерела фінансування та підрядник…

Фінансування будівництва закладу дошкільної освіти (ясла-садка) по вул. Енергетиків здійснюватиметься за рахунок державного бюджету в рамках президентської програми «Велике будівництво». Активно сприяла цьому народний депутат України Олена Копанчук. З місцевого бюджету буде профінансовано 10% будівництва.

За повідомленням начальника УКБ виконкому Ярослава Петрука, за результатами відкритих торгів у ЕСЗ «Прозорро» укладено договір підряду на будівництво закладу дошкільної освіти (ясла-садок) по вул. Енергетиків із ТОВ «Компанія «Барбакан». Сума договору становить 66 892, 3 тис. грн, що на 1 207,5 тис. грн менше від очікуваної суми закупівлі.

До кінця поточного року планується виконати підготовчі роботи: планування території та демонтажні роботи, влаштування під’їзних шляхів, проїздів, тимчасових  майданчиків для складування, тимчасового електропостачання, котловану, монтажу паль, фундаментів, влаштування зовнішніх мереж водопроводу та каналізації.

Проєкт будівництва для його реалізації проєктною організацією ТОВ «Архідельта» було передано для управління капітального будівництва 23 листопада 2021 року.