У Луцьку на змаланнях пауерліфтингерів відзначився працівник ХАЕС Сергій Козловський. У вправі жим лежачи він підняв 250-кілограмову штангу і виконав у цій вправі норматив майстра спорту міжнародного класу. Додамо, що минулого року Сергій виконав норматив МСМК у становій тязі! Отже у двох дисциплінах Сергій подолав рубіж у півтони - 5027,5 кг! https://perspekt.org.ua/news/bogatirska-sila-sergiya-kozlovskogo
Крім нього нетішинець Сергій Пітель виконав норматив кмс -1 місце; Максим Братущик та Анатолій Мандзинець виконали нормативи 1 розряду.
Тренує спортсменів Аркадій Бухтійчук.