Визначився чемпіон області з міні-футболу

У суботу, 23 лютого, у залі спортивного комплексу ХАЕС «Енергетик» пройшов фінал чемпі­онату області з міні-футболу (футзалу). У місті енергетиків провели одразу два тури фінальної частини чемпіонату області з міні-футболу. І за підсумками змагань визначили тріумфатора цьогорічної першості. Чемпіоном області став футбольний клуб «Дунаївці».

У турнірі зустрілися команди з Дунаївців, Кам’янця-Подільського та Крупця, а честь Нетішина захищав ФК «Енергетик-Миклуш».

Футболісти продемонстрували цікаву і напружену гру.

Дунаєвчани, які в першому турі фінальної частини перемогли ка­м’я­нець-подільську «Фортецю» з рахунком 5:1, у Нетішині продовжили свій успіх. Спочатку виграли в місцевого «Енергетик-Миклуша» 3:1, а потім з таким же рахунком здолали і НФК «С-Терен» з Крупця Славутського району.

Отож, ФК «Дунаївці» - чемпіон області. Срібним призером став «Енергетик-Миклуш» з Нетішина, бронзовим – «С-Терен». Кам'янець-подільська «Фортеця» посіла четверте місце.

Нагадаємо, у нинішній першості області з міні-футболу на першому етапі сім команд змагалися у двох групах. По дві кращих команди з кожної групи вийшли до фінальної частини чемпіонату.

Привітати переможців і призерів турніру завітав міський голова Олександр Супрунюк. Очільник міста подякував усім за гарну гру та вручив футболістам кубки, медалі і подарунки. Кращим гравцем Чемпіонату Хмельницької області з міні-футболу сезону 2019 року в складі команди ФК «Енергетик-Миклуш» став Віктор Каращенко.

Співорганізатором заходу виступив відділ молоді та спорту виконавчого комітету Нетішинської міської ради.