СВЯТО СПРАВЖНiХ ДРУЗiВ!

Минули новорічні та різдвяні свята. Члени комісії профкому по роботі з дітьми та шефській роботі, відсвяткувавши в своїх родинах, поспішили влаштувати  таке ж свято для мешканців підшефних закладів - Кривинського будинку для ін­ва­лідів та людей похилого віку та Берездівської допо­міжної школи-інтернат. Адже вони – теж наша родина, і ми вболіваємо за долю кожного  мешканця цих закладів.

На диво гарними були дні, сніжок прикрасив все навкруги, і дерева, наче в казці, стояли в білих нарядах. Під ногами поскрипував сніжок, морозець пощіпував за щоки.

Спочатку, 12 січня, ми відвідали Кривинський будинок для інвалідів та людей похилого віку. Нас, як і завжди, з нетерпінням чекали. І треба було бачити, як раділи старенькі нашим привітанням, віршам і пісням. А ми були справжніми колядниками і щедрувальниками одночасно. Навіть Діда Мороза привезли (дякуємо нашому водієві Сергію Роженюку, який був нашим Дідом Морозом в обох поїздках). І підспівували нам старенькі, і в долоні плескали, і бажання загадували, тримаючись хто за шубу, хто за пояс, а хто і за бороду Діда Мороза, щоб загадане здійснилось. А потім радо прийняли привезені подарунки: цукерки, фрукти, солодощі, соки, предмети першої необхідності. З  кожним ми поговорили, кожного вислухали,  побажали доброго здоров’я, а потім сфотографувались всі разом, щоб наступного разу привезти кожному фото на згадку.

А от до поїздки в Берездів 19 січня долучилися також волонтери з Канади та козаки Нетішинського козацького полку. Там нас теж з нетерпінням чекали, і ми сподіваємось, що гуртом ми подарували дітям справжнє свято.

Лунали колядки, ще­дрівки, пісні під гітару, Дід Мороз задовольняв мрії дітей, даруючи їм новорічні подарунки з цукерками та інші гостинці.

Діти щиро раділи подарункам, виконували пісні, колядки та ще­дрівки, розповідали про улю­блені ігри, показували власноруч виготовлені чудові прикраси, вироби, малюнки. Спілкування для цих дітей – найдорожче. В їх очах світилось щастя. І хоча  погляди цих дітей  вражають нехарактерною для однолітків на­полегливістю, силою волі та мужністю  у протистоянні життєвим перешкодам, однак, як і всі дітлахи, вони чекають на диво і щиро вірять у здійснення мрій.

Адміністрація закладу щиро подякувала шефам за подарунки та чудовий концерт, наголосила, що ми є  справжніми друзями, небайдужими до долі дітей та їх потреб. А ми у відповідь побажали дітям та їх наставникам, щоб всі їх мрії і споді­вання збулися, і щоб те свято, яке ми намагались для них створити, залишалось з ними впродовж усьо­го року.

Від імені наших підшефних, комісії та профкому висловлюємо щиру подяку всім працівникам станції, які зібрали і передали  для наших підшефних багато потрібних та корисних речей: іграшки, книги, одяг, взуття, канцтовари, відеомагнітофон з підбіркою касет, ялинкові прикраси, постіль, приладдя для ручної праці та інше. А новорічні подарунки (82 шт. на 1386 грн. та мандарини, банани, печиво, соки, серветки, мило, туалетний папір на 971, 26 грн.) були придбані за кошти, пожертвувані нашими колегами по роботі. Загалом було зібрано 2346 грн. Крім того, працівники ЕЦ за власні кошти (на 935 грн.) закупили та передали підшефним цукерок, канцтоварів та інших приладь.

Щиро всім дякуємо.

Ріта Грицаєнко,

член  комісії  по роботіз дітьми і шефській

роботі профкому ХАЕС