Найкращі волейболісти-учні у Нетішині
У Хмельницькому та Ізяславі пройшли фінальні змагання з волейболу IV обласних Спортивних ігор школярів серед дівчат та хлопців.
В обласному центрі за перемогу у турнірі змагалися учениці Нетішина, Старокостянтинівського району, Деражнянського району та Кам’янець-Подільського. Найкращий результат продемонстрували представниці міста атомників, які і виграли змагання. Другою стала команда Деражнянщини, а третьою – команда Старокостянтинівщини. На четвертій же сходинці розмістилися кам’янчанки.
Серед хлопців в Ізяславі перемогу знову святкували нетішинці. Нагороди за друге місце приміряли волейболісти Дунаєвецького району. Замкнули ж трійку призерів учні Старокостянтинова. А от господарі фіналу були лише четвертими.
- З 26 по 31 березня волейболістки Нетішина представлятимуть Хмельниччину на зональних змаганнях ІV Спортивних ігор школярів України у Вінниці, а юнаки з 26 по 29 березня будуть змагатися у Тернополі, - розповіла спеціаліст І категорії облуправління Катерина Бабій.
Тренує команди знаний фахівець і пропагандист цієї захоплюючої гри Василь Валентинович Мазуров, який готує з дітей майстрів волейбольної еліти.
Олександр Волков