Вводяться жорсткіші запобіжні заходи щодо COVID-19

На Хмельницькій АЕС з метою запобігання поширенню Covid-19 введена в дію низка профілактичних, протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів. Внесені зміни в режим роботи працівників на період оголошеного в державі карантину. Персонал ВП ХАЕС, що працює у нормальних умовах праці, максимально переведений на дистанційну роботу на дому, що дозволяє скоротити кількість контактів на підприємстві і сприяє недопущенню розповсюдження інфекції.

На Хмельницькій АЕС створена оперативна група, яка цілодобово моніторить епідеміологічну обстановку, знаходиться у постійному контакті із міською владою, медико-санітарною частиною, щоденно приймає коригуючі заходи.

Посилено санітарно-гігієнічний та дезінфекційний режим виробничих та офісних приміщень, харчоблоків, контрольно-пропускних пунктів, а також автотранспорту станції.

Усі наради максимально переведені у режим селекторних, впроваджено електронний документообіг основної кількості документації, заборонені відрядження. Для захисту персоналу станції змінено графік руху автобусів, обмежена кількість пасажирів у салоні, після кожного рейсу проводиться санітарна обробка автотранспортних засобів. На вході на АЕС проводиться експресконтроль температури тіла персоналу та дезінфекція рук. По маршрутах переходу працівників у будівлях АЕС вжиті заходи по зниженню вірогідності розповсюдження коронавірусу.

Медперсонал, водіїв транспортного цеху та службовців військової частини Нацгвардії, що залучені до доставки та перевірки персоналу, забезпечено засобами індивідуального захисту (ЗІЗ).

Міською радою ухвалено рішення щодо обмеження в’їзду сторонніх осіб на територію міста-супутника ХАЕС. Місцевим відділом поліції спільно із ДСНС організовано роботу постів контролю.

Ускладнення епідеміологічної ситуації в Україні, пов’язаної із поширенням коронавірусу, зобов’язує керівництво ВП ХАЕС вживати більш жорсткі запобіжні заходи для того, щоб забезпечити стабільну та безпечну роботу атомної станції.

З 24 березня оперативний персонал ХАЕС переводиться на дванадцятигодинний режим роботи. Визначено перелік персоналу змін блочного щита управління, начальників змін станції для переведення у режим повної ізоляції. Вживаються заходи для забезпечення цілодобового проживання, харчування, проведення перед­змінного медичного огляду, перевезення цієї категорії персоналу. Врегульовуються питання підтримки кваліфікації ліцензованого персоналу.

Генеральний директор Хмельницької АЕС Андрій Козюра закликає персонал АЕС, жителів міста-супутника бути відповідальними, турбуватись про власне здоров’я і безпеку оточуючих, дотримуватися умов карантинного режиму.

Детальніше:       www.xaec.org.ua,

                      www.facebook.com/khnpp.